6 Dzielnica – nowa, lepsza dzielnica Wrocławia

Czy nowe domy w zabudowie szeregowej we Wrocławiu muszą być zaliczane do propozycji niezbyt atrakcyjnych cenowo? Czy ich eksploatacja będzie zawsze wyzwaniem dla mieszkańców?

Reklama

Czy konieczny jest wybór pomiędzy rozwiązaniami atrakcyjnymi wizualnie albo charakteryzującymi się wysoką jakością? Jeszcze niedawno można było podejrzewać, że odpowiedź na każde z postawionych tu pytań musi być twierdząca, dziś jednak zyskujemy informacje, które potwierdzają, że nie jest to wcale aż tak oczywiste. Wśród wielu inwestycji, z którymi mamy do czynienia analizując rynek pierwotny w stolicy Dolnego Śląska 6 Dzielnica jest projektem zasługującym na szczególne zainteresowanie. A skoro gwarantuje nam, że zmienimy dzięki niej podejście do wrocławskich nieruchomości, warto, abyśmy przyjrzeli się jej bliżej.

Sama nazwa projektu nie jest przypadkowa, dotychczasowy podział administracyjny Wrocławia mówi bowiem o pięciu dzielnicach, w których koncentruje się życie jego mieszkańców. 6 Dzielnica to zapowiedź zupełnie nowych rozwiązań charakteryzujących się innowacyjnością i wygodą, które sprawią, że poziom życia mieszkańców Wrocławia stanie się jeszcze wyższy. Mylą się przy tym osoby przekonane o tym, że za ciekawie brzmiącymi deklaracjami nie podążają żadne konkretne działania, w tym konkretnym przypadku możemy bowiem liczyć na rzeczywisty związek zachodzący pomiędzy deklaracjami i stanem faktycznym.

6 Dzielnica to projekt obejmujący 10 domów w zabudowie szeregowej, z których każdy posiada dostęp zarówno do ogródka, jak i do przestronnego tarasu. Warto jednak podkreślić, że na tym nie kończą się wcale jego zalety. Nowa propozycja bazuje na osiągnięciach nowoczesnego budownictwa energooszczędnego, jest więc korzystna zarówno dla środowiska naturalnego, jak i dla kolejnych grup mieszkańców, którzy decydują się na to, aby wejść w posiadanie nieruchomości. Okazuje się przy tym, ze zainteresowanie nowymi technologiami budowlanymi nie oznacza wcale rezygnacji z atrakcyjnej formy. 6 Dzielnica zwraca na siebie uwagę ze względu na niemożliwą do zakwestionowania estetykę bryły budynku, osoby zainteresowane nieruchomościami mogą mieć więc pewność, że wejdą w posiadanie rozwiązań budzących powszechny zachwyt.
Warto wspomnieć i o tym, że w przypadku 6 Dzielnicy mamy do czynienia z projektem, który w pewnym sensie dostosowuje się do otoczenia, w którym się znajduje, a to również jest zaletą, której nie można poddać dyskusji.

Stopka autorska: Więcej na temat wrocławskiej energooszczędnej inwestycji poczytasz na stronie projektu.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz