Aerobiczna 6 Weidera – sposób na płaski brzuch

Sam fakt, że nasza sylwetka zmieni się na korzyść nie przekłada się, co prawda, bezpośrednio na dobre samopoczucie pod względem psychicznym, ale na pewno jest powodem, by mieć z czego się cieszyć. Zwłaszcza, gdy obwód w pasie drastycznie się zmniejszy, umożliwiając zwłaszcza paniom zmianę stylu ubierania na bardziej podkreślający figurę.

Reklama

Mówimy tutaj o aerobicznej 6 Weidera, ćwiczeniach aerobowych, które pozwalają w przeciągu sześciu lub siedmiu tygodni uzyskać zdecydowanie szczuplejszą sylwetkę, zwłaszcza w okolicach brzucha. Jest to dosyć wyczerpujący trening, który należy wykonywać zawsze według wskazań programu, ściśle stosując się do harmonogramu ćwiczeń. 6 Weidera ma za zadanie wyrzeźbić mięśnie brzucha i zredukować tkankę tłuszczową zalegającą w tych okolicach. I jeśli stosujemy się do zaleceń programu, wykonując ćwiczenia w cyklach, a następnie w odpowiedniej ilości serii powtórzeń w ciągu każdego dnia treningu, możemy liczyć na to, że efekt zostanie osiągnięty.

Ćwiczenia szóstki Weidera są tak dobrane, by rzeźbić mięśnie brzucha, wzmacniając je i spalając tkankę tłuszczową. U osób, które nie mają zbyt wielu kilogramów odłożonych właśnie na brzuchu, program treningowy przynosi zwykle znakomite rezultaty, pozwalając pozbyć się nadmiaru tłuszczu. Podstawą jest zastosowanie się do harmonogramu i wytrwałość w dążeniu do celu, czyli zakończenia programu z sukcesem w postaci płaskiego brzucha. Aerobiczna6 Weidera jest popularna na całym świecie ze względu na osiągane rezultaty w stosunkowo krótkim czasie- sześciu lub siedmiu tygodni, zależnie od wybranego harmonogramu. Nie trzeba przy tym poświęcać czasu na siłownię, wystarcza w domu kawałek przysłowiowej podłogi z kocem, bez potrzeby dodatkowych rekwizytów. A przecież możliwość zaprezentowania nowej odchudzonej sylwetki zawsze może być powodem do dumy i radości, gdy osiągniemy swój wymarzony cel- wzmocnione mięśnie brzucha bez nadmiaru tłuszczu.

Stopka autorska: http://sbart.pl/trening-i-dieta-czyli-jak-osiagnac-sylwetke-atlety/attachment/222222/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.2/10 (liczba ocen: 5)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz