Alpejskie stoki – dla amatorów i profesjonalistów

Alpejskie stoki narciarskie stwarzają idealne warunki do jazdy dla grup narciarzy o każdym poziomie zaawansowania. Do włoskiego Livigno przybywają cale rodziny, aby uczyć się jeździć, jak również zawodowi narciarze alpejscy, członkowie reprezentacji narodowych czy znane osobistości – jest to naprawdę znakomity i słynny kurort.

Reklama

LivignoTrasy narciarskie we Włoszech, Francji czy Szwajcarii od lat cieszą się uznaniem wśród miłośników sportów zimowych z całego świata. Kurorty narciarskie w Alpach to nie tylko rewelacyjnie przygotowane trasy narciarskie oraz innowacyjne wyciągi orczykowe i krzesełkowe, ale również przepiękna pogoda, czyste, górskie powietrze i zapierające dech w piersiach alpejskie krajobrazy. Europejczycy, w tym także Polacy, pokochali narty w Livigno, włoskiej miejscowości narciarskiej. Całkowite koszty pobytu w Livigno mogą być nawet niższe niż w przypadku wyjazdu do jednej z polskiej miejscowości. Cena nart w Livigno zawiera nocleg, wyżywienie wedle uznania, codziennego busa kursującego spod obiektu na stoki, ale co najważniejsze – często w skład oferty wchodzi również skipass, czyli nieograniczony karnet na stoki, ważny przez wszystkie dni pobytu.

Na każdy poziom zaawansowania i bez względu na wiek

Nie ma znaczenia czy śmigasz na nartach od trzeciego roku życia, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sportem zimowym, infrastruktura Livigno zapewnia doskonałe warunki do nauki, podnoszenia swoich kwalifikacji, jak również do intensywnego treningu dla wyczynowych narciarzy. Trasy posiadają oznaczone, różnorodne poziomy trudności. Na narty do Livigno przybywają reprezentacje narodowe w narciarstwie alpejskim, aby ćwiczyć formę w optymalnych warunkach. Stoki są na tyle szerokie, że zapewniają komfortową jazdę, bez obaw o bezpieczeństwo. Mimo to, przed wyjazdem na narty do Livigno lub każdej, innej narciarskiej miejscowości, warto zaopatrzyć się w kask, który ochroni naszą głowę w sytuacji upadku. Kaski obowiązkowo muszą posiadać dzieci. Jeśli wybierasz się na narty do Livigno, ale nie potrafisz jeszcze na nich jeździć, warto zastanowić się nad wykupieniem lekcji w profesjonalnych szkółkach narciarskich, których mnóstwo znajduje się na stokach. Swoje oferty instruktorzy zostawiają często w obiektach noclegowych, więc zapytaj o nauczyciela jazdy w recepcji. Nie pozostaje nic innego jak tylko szybka nauka i szusowanie po znakomitych trasach z pięknymi widokami na Alpy.

Stopka autorska: Livigno – http://livigno-narty.pl/livigno/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz