Ciekawa aranżacja kuchni

Kuchnia jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu. Bywa i tak, że spędzamy w niej bardzo wiele czasu. To, ile, zależy od nas. Jeśli jesteśmy fanami gotowania, to czasami możemy w niej trwać przez kilka godzin i pichcić. Dlatego właśnie tak ważne jest, aby wyglądała ona dobrze i żebyśmy czuli się w niej komfortowo.

Reklama

aranżacja kuchni

Typowa aranżacja kuchni w postaci nudnych tapet kuchennych i mebli na wymiar to już przeszłość. Jeśli najzwyczajniej w świecie masz dość takiego wyglądu kuchni, pomyśl kreatywnie i postaw na oryginalny wygląd. Jeśli chcesz tylko wprowadzić drobne zmiany, bez wymiany mebli, najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu odświeżenie kuchni w postaci zmiany koloru ścian. Odpuść tapety, zastanów się nad wyborem jednokolorowej farby kuchennej albo po prostu farby kuchennej, ponieważ zawiera ona dodatek przeciwgrzybiczny. I nie, nie zostawiaj tak gołej ściany. Zastanów się nad wyborem szablonu malarskiego. I bynajmniej nie mam tu na myśli typowych szlaczków – sam wybierz taki, który będzie Ci odpowiadał i pomaluj go innym kolorem. W takiej sytuacji bardzo dobrze spisują się wzory w młynki do kawy lub ziarenka. Wyglądają o niebo lepiej, niż zwykła tapeta. Jeśli nie chcesz się bawić  w szablony, możesz pomyśleć o fototapecie. I nie mam tu na myśli brzydkich widoczków, które tak popularne były w latach osiemdziesiątych. Zdecyduj się raczej na orzeźwiającą pomarańczę czy cytrynę tryskającą wodą. Takie naklejki doskonale spiszą się w kuchni, na przykład pod szafką wiszącą. Doskonale ożywią kuchnię. Najważniejsze jest to, żeby w obu omawianych przypadkach, nie musisz inwestować dużych pieniędzy. To naprawdę tanie zmiany, ale za to bardzo efektowne.

Kuchnia jest często niedoceniania. Nie pozwól na to, aby było tak i u Ciebie. Jeśli lubisz przebywać w kuchni, zadbaj o to, abyś czuł się w niej dobrze.

Stopka autorska: szablonu malarskiego – http://www.sklep-reklama.pl/grawerowanie-laserowe/szablony-malarskie

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz