Autobiografie piłkarzy

Wielu z nas zawsze marzyło o tym, aby przywdziać koszulkę FC Barcelony, czy też Manchesteru United. Im ta sztuka się udała i właśnie dla nas zdecydowali się opisać swoje przeżycia.

Reklama

Książki o sportowcach, bądź tez autobiografie piłkarzy, stały się w ostatnich czasach bardzo popularne. Dlaczego? Piłka nożna już od wielu lat, żeby nie powiedzieć dziesięcioleci jest najpopularniejszym sportem na świecie. Ostatnie sukcesy FC Barcelony spowodowały, że zainteresowanie tym zespołem wzrosło ze zdwojoną siłą. Każdy kibic blaugrany pragnie mieć zatem coś związanego z tym zespołem, a najlepiej wszystko. Zatem autobiografie Xavi`ego i Andresa Iniesty powinny być bardzo smakowitym i łakomym kąskiem. Obaj panowie należą bez wątpienia do jednych z najlepszych piłkarzy, jacy obecnie grają w piłkę. Ciężko by nawet było jednoznacznie stwierdzić, który z nich jest lepszy, no i który z nich jest mózgiem zespołu, bowiem zarówno jeden, jak i drugi potrafi się popisać fenomenalnym podaniem otwierającym kolegom drogę do bramki. Ich autobiografie powinny być zatem fantastycznym prezentem dla syna będącego zagorzałym fanatykiem Barcy, czy też męża albo brata, który nie odpuści sobie żadnego meczu swojej ukochanej drużyny.

A co z fanami Manchesteru? Dla nich również coś się znajdzie. Autobiografie żywej legendy klubu – Ryana Giggsa oraz Wayne`a Rooney`a. Ten pierwszy jest najbardziej znanym walijskim piłkarzem w historii futbolu. Sukcesów, jakie święcił z Manu, nie przebije zapewne żaden z obecnych graczy zespołu. A i niejeden młokos może mu pozazdrościć wysokiej sportowej formy pomimo prawie czterdziestki na karku. Rooney to z kolei cały czas wielka nadzieja zarówno klubu, jak i reprezentacji Anglii, która ciągle czeka na wielkie sukcesy na arenie międzynarodowej.

Coś dla fanów talentu Zlatana Ibrahimovica? Oczywiście, że tak. Szwedzki napastnik przewędrował w swojej karierze przez 4 ligi, zaliczając w tym czasie występy w sześciu drużynach. Jaki jest naprawdę? Czy równie kontrowersyjny w życiu osobistym, jak na boisku? O tym wszystkim można przeczytać w jego autobiografii, która – skoro napisana przez Zlatana – zapewne jest bardzo kontrowersyjna.

Stopka autorska: Książki – http://www.rema.com.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz