Bałtyk – 5 sposobów na spędzanie czasu, gdy pada

W końcu przychodzą upragnione wakacje. Nie pozostaje już nic innego, jak tylko spakować walizki i ‎wyruszyć w podróż nad Bałtyk, aby odpocząć sobie, ciesząc się każdą wolną chwilą od obowiązków. ‎Niestety, pogoda bardzo często płata figle. Deszcz może zaskoczyć nawet w najmniej oczekiwanym ‎momencie, zdecydowanie psując wszystkie plany. Co robić w takiej sytuacji? Czy jedynym ‎rozwiązaniem jest rezygnacja z urlopu i powrót do domu? Okazuje się, że nie! Zachęcamy do ‎zapoznania się z pięcioma sposobami na spędzanie czasu nad Bałtykiem, gdy pada. Jednocześnie ‎mamy nadzieję, że nikt nie będzie musiał z nich korzystać.

Reklama

‎1. Imprezy organizowane przez hotele
Wybierając miejsce noclegowe, warto zdecydować się nie tylko na takie, które ma wygodne łóżka, ‎lecz również takie, które potrafi zaoferować wiele form spędzania wolnego czasu swoim gościom. ‎Bardzo często wiele miejsc oferuje imprezy lub jakiekolwiek zabawy – warto wziąć w nich udział, ‎aby przynajmniej trochę cieszyć się swoim urlopem i jedocześnie poznać sporo ciekawych osób. Zamiast hotelu, możesz też wybrać atrakcyjne kwatery nad morzem – w okolicy na pewno znajdą się jakieś ciekawe atrakcje na deszczowe dni.

‎2. Zwiedzanie
Deszcz nie musi być przeszkodą. Wystarczy dobry parasol i solidny płaszcz przeciwdeszczowy, aby ‎przynajmniej trochę zapoznać się z okolicą. Każda miejscowość turystyczna posiada przynajmniej ‎kilka miejsc godnych odwiedzenia, rozpoczynając od muzeów, kończąc na zamkach czy latarniach ‎morskich.
‎3. Aquaparki
Idealna propozycja dla osób spragnionych odpoczynku nad wodą, z którego podczas deszczu wcale ‎nie trzeba rezygnować. Warto zapoznać się z ich możliwościami, aby jeszcze bardziej urozmaicić ‎sobie urlop. Znakomite aquaparki znajdują się między innymi w Redzikowie oraz Jarosławcu.
‎4. Festiwale
Większe miejscowości nad Bałtykiem latem organizują liczne festiwale z myślą o swoich turystach. ‎Podczas planowania wyjazdu warto zwrócić uwagę na to, czy aby jakiś nie przypada na datę, którą ‎bierze się pod uwagę. Atrakcyjnie prezentuje się na przykład Letni Międzynarodowy Festiwal ‎Kultury i Sztuki w Helu.
‎5. Imprezy w barach i klubach
Opcja dla osób, które chciałyby wykorzystać każdą chwilę. Jeżeli wymienione powyżej formy ‎spędzania czasu to dla nich za mało, nic nie stoi na przeszkodzie, aby aktywnie spędzały także ‎wieczory i noce. Wiele barów i klubów oferuje letnie imprezy każdego dnia, spotykając się ze ‎sporym zainteresowaniem przede wszystkim wtedy, kiedy pogoda nie prezentuje się zbyt ‎ciekawie.‎

Stopka autorska: atrakcyjne kwatery nad morzem – http://www.letnik.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz