Czym są banki i galerie twarzy?

Każda dziewczynka od najmłodszych lat marzy, aby zostać światowej sławy modelką lub zagrać w reklamie. To marzenie często nie przestaje jej towarzyszyć na kolejnych etapach życia.

Reklama

twarzJak potoczą się dalsze losy dziecka, to w dużej mierze zależy od rodziców. Ich możemy podzielić właściwie na dwie grupy: na tych, którzy wspierają, pomagają i tych, którzy próbują wybić swojej córce ten pomysł z głowy. Ale nawet najbardziej wspierający dziecko rodzice, często nie mają na tyle czasu, aby śledzić ogłoszenia i jeździć na dziesiątki castingów.

W rzeczywistości marzenia o świecie mody, reklamy i filmu, często zostają odsuwane na dalszy plan. Aby do tego nie dopuścić, warto poszukać alternatywnych rozwiązań, które nie pochłaniają tyle czasu, pieniędzy i energii. Jednym z nich mogą być coraz popularniejsze obecnie, banki twarzy. W tego typu katalogach możemy umieszczać zdjęcia swoich pociech, co zwiększa szansę na zauważenie ich przez firmy realizującym produkcje filmowe, reklamy i programy telewizyjne, imprezy artystyczno – medialne oraz pokazy mody i sesje fotograficzne. Portale tego typu to prężnie rozwijające się przedsięwzięcia medialno – castingowe, działające w wymiarze ogólnopolskim. Katalogi skierowane są nie tylko do profesjonalnych modelek i modeli, ale do dzieci, młodzieży oraz osób w średnim i starszym wieku. Każdej osobie o interesującej urodzie i nieprzeciętnych predyspozycjach medialno-artystycznych umożliwią szeroką promocję wizerunku
w branży medialnej.

Stopka autorska: banki twarzy – http://galeriatwarzy.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz