Blog jako dziennik budowy? Czemu nie!

Zabierając się za budowę własnego domu jednorodzinnego, musimy pamiętać, że to czynność, która będzie zajmowała nam bardzo dużo czasu nawet wtedy, gdy wszystkimi działaniami zajmie się wynajęta ekipa.

Reklama

blog Trzeba w końcu kontrolować postęp działać, kupować materiały budowlane, w końcu zająć się kwestiami wykończenia wnętrz oraz ich aranżacji, nie wspominając już o masie papierkowej pracy, jaka jest z tym związana. Zatem decydując się na dom murowany, oddajemy na ten cel dość dużą część swojego czasu, który swoją drogą warto by też jakoś udokumentować, aby mieć następnie pamiątkę na lata, do której w każdej chwili będzie można wrócić, aby przypomnieć sobie szczegóły.

Oczywiście, podczas działań budowlanych prowadzony jest dziennik budowy, w którym zapisuje się postępy prac, ale znajdują się tam wszystkie sprawy techniczne. Jeśli chcemy zachować to, co czuliśmy, jakie mieliśmy przeżycia czy też ciekawe zdarzenia lub trudności związane z budową domu, powinniśmy pomyśleć o innej formie ich zapisu. Dzisiaj doskonałym rozwiązaniem będzie blog budowlany! To inaczej strona internetowa, na której będzie publikowało się wszystkie swoje przemyślenia związane ze wznoszeniem własnego domu, ale oczywiście blog budowlany może służyć nie tylko temu.

Często zakładany jest on jako strona z poradami i wskazówkami, ciekawymi fotografiami, zatem może służyć wielu celom, a przy tym służyć jako prywatny dziennik budowy. Co można na nim zamieszczać? Praktycznie wszystko to, co nam się wymarzy – zdjęcia z poszczególnych etapów budowy, swoje uwagi czy też przemyślenia dotyczące nie tylko kwestii związanych z budową – na pewno będzie on stroną, z której będziemy korzystali nie tylko my sami, ale też inni internauci, którzy planują lub budują już własne domy.

My także możemy skorzystać z innych blogów budowlanych, aby zobaczyć, jak inni radzą sobie na przykład przy wznoszeniu ścian domostwa czy też już aranżacji jego wnętrz. Zatem na pewno blog jako własny dziennik budowy jest naprawdę strzałem w dziesiątkę!

Stopka autorska: blog budowlany – http://twoj.blog-budowlany.com.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz