Blogi o modzie i ich fenomen

O modowych blogerkach mówi się coraz częściej i jest o nich coraz głośniej. Dziewczyny interesujące się modą zaczęły rządzić w sieci i stały się bardzo silnym nurtem opiniotwórczym.

Reklama

modaProducenci ubrań, dodatków oraz inne firmy zaczęły się coraz bardziej liczyć ze zdaniem takiej osoby jak szafiarka czyli inaczej modowa blogerka. Okazało się bowiem, że dziewczyny te stały się pewną formą celebrities, oczywiście nie wszystkie, ale te najbardziej charakterystyczne, najbardziej ciekawe, najlepiej potrafiące przedstawić swoją pasję, jaką jest moda.

Ilość fanów, czytelników czy komentarzy na blogu świadczy o tym, że dziewczyny naprawdę stworzyły bardzo istotną dla rynku modowego społeczność. Dzięki temu zakładanie blogów o modzie staje się coraz bardziej popularne, i co ciekawe nawet prawdziwe celebrities albo znane osoby decydują się na założenie takiego bloga o modzie. Okazało się bowiem, że dzięki takiej stronie internetowej jak blog można zyskać i prestiż o popularność. Można zyskać również dużo więcej, można poznać nowych ludzi, angażować się w różne akcje modowe oraz aktywnie uczestniczyć w tym blogowym światku.

Kim tak w skrócie jest szafiarka? Z reguły jest to młoda dziewczyna, z reguły w przedziale wieku 18 – 26 lat, która chce dzielić się z innymi tym, co ma w swojej szafie. Pokazuje ona swoim czytelnikom różne stylizacje, zestawienia różnych części garderoby, proponuje różne zestawienia kolorystyczne, przedstawia i komentuje najgorętsze trendy danego sezonu. Elementy te pokazuje na zdjęciach, i to coraz częściej na zdjęciach dobrej jakości, gdyż aparaty tzw. lustrzanki stały się już bardzo atrakcyjne cenowo, przez co już prawie każdego stać na taki porządny sprzęt fotograficzny.

Do każdego posta dołączony jest opis, czasem jest to opis związany z inspiracjami modowymi, czasem przedstawia on obecne trendy, czasem blogerki wplatają również różne fakty z życia prywatnego. I nie ma się czemu dziwić, wszak blog o modzie to nic innego jak wirtualny pamiętnik.

Stopka autorska: szafiarka – http://www.musthavefashion.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 1.3/10 (liczba ocen: 3)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz