5 rzeczy, o których powinni pamiętać kupujący bluzki damskie na prezent

Pomysł może wydawać się świetny. Jego wykonanie to już zupełnie inna sprawa. Oto pięć rad, o których powinni pamiętać ci, którzy wybierają bluzki damskie na prezent.

Reklama

bluzki damskieGdyby zebrać wszystkie przypadki awantur, rękoczynów i rozpadów związków związanych z niewłaściwie wybranymi bluzkami damskimi, trzeba by wyciąć na papier całą Puszczę Białowieską. Dlatego dobrze wiedzieć, co zrobić, żeby uniknąć takiej wpadki.

1. Nie należy kupować ich samemu

Są rzeczy, na które porywać się mogą jedynie najdzielniejsi z dzielnych. A i tak nie wiadomo, czy uda im się osiągnąć sukces. Bluzki damskie to jeden z takich obszarów, na których należy poruszać się wyjątkowo ostrożnie. I nigdy, przenigdy nie kupować ich samodzielnie. Kto poważy się na taki krok, ten niemal na pewno zawiedzie. Choćby dlatego, że mimo zunifikowanych rozmiarów ciuchy mogą nie pasować, źle leżeć lub zwyczajnie źle wyglądać ze względu na specyficzne cechy budowy ciała konkretnej osoby.

2. Lepiej wystrzegać się takich pomysłów

O tym, że pomysły tego rodzaju są kiepskie zaświadczyć mogą zbolałe miny tych, którzy kiedykolwiek próbowali. To w najlepszym przypadku. W najgorszym, może okazać się, że zarówno bluzki damskie jak i wybierający je mężczyźni zostali odesłani na śmietnik historii. Z powodu, powiedzmy, niewłaściwego koloru kołnierzyka przy bluzce, która ogólnie jest ładna, ale w tym przypadku nadaje się jedynie do wyrzucenia.

3. Zamiast bluzek damskich, lepiej wybrać coś innego

Dlatego zamiast szukać bluzek damskich lepiej zdecydować się na kupno jakiegoś innego produktu. Jakiego? O tym powinno zadecydować się samemu. W końcu trudno oczekiwać od innych, że podejmą decyzję o skoku do basenu przed sprawdzeniem jak głęboka jest woda. A właśnie do tego można porównać kupowanie produktów takich, jak bluzki damskie czy inne kobiece akcesoria. Dlatego lepiej się mieć na baczności.

4. Zły wybór grozi awanturą

Co sprawia, że wybór bluzki damskiej to taki problem? Przede wszystkim złożoność całego procesu. A także jego konsekwencje. Błędna decyzja może skończyć się w najlepszym wypadku obrażoną miną, sprzeczką lub słowną utarczką. Są jednak znacznie poważniejsze konsekwencje, wśród których awantura należy do tych najbardziej znośnych. Po co się więc w ogóle tym zajmować? Lepiej zostawić bluzki damskie kobietom.

5. Nigdy nie porywać się na takie przedsięwzięcie

O tym należy pamiętać zawsze. Owszem, kupno bluzki może wydawać się fajnym pomysłem. Można przecież sprawić kobiecie przyjemność, zrobić jej niespodziankę. Takie myślenie to jednak pułapka. Bluzki damskie nigdy nie przyniosą takich rezultatów. Raczej opisywaną wyżej awanturę. Dlatego nigdy, przenigdy i pod żadnym pozorem nie należy decydować się na coś takiego. Kto tego spróbuje, ten skończy tak, jak śmiałkowie, którzy próbowali dopłynąć do krańca świata w czasach Krzysztofa Kolumba.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 9.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz