Hit lata – bransoletki na rękę

Podobnie jak w modzie, również w biżuterii moda zmienia się wraz z każdym sezonem. Do niedawna, zaledwie dwa sezony temu, hitem ulicy były filcowe broszki, które można było zauważyć niemal na każdym kobiecym żakiecie czy kapeluszu. Obecnie, szczególnie dla tego, że mamy porę letnią – do łask wracają bransoletki. I tutaj mamy już do wyboru do koloru, wiele rodzajów, rozmiarów i pomysłów na nowy trend.

Reklama

Hitem są bransoletki, tak zwane charms, których podstawą jest bransoletka wykonana z grubego łańcuszka. Do takiej bransoletki można dokupić przeróżne zawieszki, które przyczepia się do bransoletki. Dzięki ogromnej różnorodności, można tworzyć własne, niepowtarzalne wzory. Firmy, proponujące tego typu modne bransoletki, posiadają do wyboru około stu różnych zawieszek. Jest wiec, w czym wybierać. Zawieszki są tematycznie powiązane ze sobą. I tak, jeśli jesteśmy fankami mody, możemy skompletować sobie bransoletkę z zawieszkami takimi jak: buciki, szpilki, torebeczki, czy nawet sukienki. Jeżeli zaś wolimy podróżować możemy kupić zawieszki przypominające nam o ostatnich wakacjach. Do wyboru mamy, więc wszelkiego rodzaju muszelki, miniaturki popularnych zabytków takich jak wieża Eiffla czy Big Ben, aparaty fotograficzne, a nawet morskie zwierzątka. Wybór jest naprawdę imponujący.

Zawieszki można oczywiście ze sobą mieszać, każda z nas może wybrać sobie takie, które kojarzą się jej z czymś miłym, niezapomnianym wieczorem, kolacją czy może randką. Producenci nie zapomnieli również o młodych matkach. Dla nich przygotowane zostały bransoletki z zawieszkami takimi jak: wózeczki dla dzieci, smoczki i grzechotki. O ile filcowe broszki były ulubioną biżuterią dla kobiet w średnim wieku, o tym bransoletki z zawieszkami dedykowane są przede wszystkim dla młodych dziewczyn.

Stopka autorska: bransoletki. – http://www.meamoore.com/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.3/10 (liczba ocen: 3)


Liczba komentarzy do artykułu: 1

  1. avatar

    Świetny artykuł, bardzo trafnie opisuje obowiązujące trendy w modzie.

    VA:F [1.9.18_1163]
    Rating: 0 (from 0 votes)

Dodaj komentarz