Budowa nowoczesnych hal stalowych

Działające firmy zajmujące się projektowaniem i stawianiem obiektów przemysłowych wprowadzają coraz nowsze rozwiązania techniczne. Tak by stawiane obiekty były jeszcze bardziej wytrzymałe, praktyczne w wykorzystaniu i możliwości adaptacji oraz niedrogie w eksploatacji.

Reklama

hala stalowaWiększość takich obiektów przemysłowych jak nowoczesne hale magazynowe jest projektowana w oparciu o takie systemy jak ramy stalowe które pozwalają na postawienie lekkiego i wytrzymałego szkieletu samego obiektu na który nakładane są ściany boczne i zadaszenie.

Budowa hal stalowych

Wszystkie hale stalowe które są budowane projektowane są tak by dopasować idealnie ich funkcjonalność do potrzeb klienta. Różnią się między sobą wielkością, kształtem wyróżnia się hale jednonawowe i dwunawowe oraz jednospadowe i wielospadowe. Dzięki stosowaniu nowych rozwiązań projektanci mogą tworzyć hale o olbrzymich powierzchniach bez podporowych. Takie stalowe słupy stanowiące podpory stawiane są co 80 metrów co powoduje że sama powierzchnia bez podpór jest olbrzymia. Takie rozwiązania powodują że hale stalowe idealnie nadają się do wykorzystania jako klasyczne obiekty magazynowe, produkcyjne ponieważ są przystosowane do montażu linii produkcyjnych i wyciągów łańcuchowych a także w logistyce i przemyśle. Ich zaletą jest również stosunkowo niska cena jak też koszty eksploatacji także każdy przedsiębiorca może sobie pozwolić na zamówienie takiego obiektu.

Nowoczesna technologia, możliwość modernizacji oraz sama jakość wykonania i użytych materiałów są najlepszą wizytówką nowoczesnych obiektów przemysłowych.

Stopka autorska: hale magazynowe – http://www.ocmer.com.pl/?p=technology

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.0/10 (liczba ocen: 4)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz