Ciekawe oferty biur podróży

Biura podróży z roku na rok zaskakują coraz to bardziej atrakcyjnymi ofertami wakacyjnymi, które często pod względem cenowy są porównywalne z wyjazdem na urlop na własną rękę. Niższe ceny oraz ciekawe promocje kuszą Polaków, którzy coraz częściej powierzają organizacje wypoczynku touroperatorom. Obecnie bardzo popularnymi ofertami, które chętnie wybierają nasi rodacy są:

Reklama

  • wakacjeoferty last minut, czyli w wolnym tłumaczeniu „wyjazdy na ostatnią chwilę”, które łączą w sobie niską cenę z dość wysokim standardem zagranicznych wczasów.  Jedynym minusem tego typu ofert jest czas wylotu, który zazwyczaj jest ustalony na okres od 1-2 tygodni przed terminem rozpoczęcia wycieczki, co dla osób lubiących zaplanować swój urlop może stanowić nie lada problem
  • oferty first minute, jest to oferta polegająca na wykupieniu wakacji kilka miesięcy wcześniej przez terminem ich rozpoczęcia. Zazwyczaj tego typu oferty są tym tańsze, im wcześniej zdecydujemy się na wyjazd, a dodatkowo oprócz kilkudziesięciu procentowego rabatu otrzymuje ciekawe bonusy oraz możliwość łączenia oferty first minute z wyjazdami all inclusive. W przypadku tego typu promocji najlepiej decydować się na zakup wakacyjnej podróży już w grudniu, kiedy promocje się rozpoczynają, a zakup taki wiąże się z wpłacenie bezzwrotnej zaliczki w postaci kilkudziesięciu procent kosztów wyjazdu.
  • wycieczki objazdowe, które w odróżnieniu od standardowych wczasów nie wiążą się ze spędzaniem wolnego czasu na leżaku i wygrzewaniu się na słońcu lecz podróży po danym kraju i zwiedzaniu najciekawszych miejsc. Tego typu oferty skierowane są do osób, które lubią poznawać nowe miejsce i cenią sobie aktywny wypoczynek
  • wyjazdy własnym samochodem, które wybierane są zazwyczaj przez osoby chcące zaoszczędzić na koszta podróży oraz osoby, które w trakcie podróży do miejsca docelowego chcą odwiedzić kilka innych miejsc. W przypadku tego typu promocji biuro podróży organizuje wyłącznie pobyt w hotelu oraz dodatkowe atrakcje, natomiast nie odpowiada za dojazd klienta do miejsca docelowego.

Wszystkie powyższe oferty wakacyjnych wyjazdów są bardzo ciekawymi propozycjami, które są dopasowane do zróżnicowanych klientów biur podróży. Osoby aktywne na pewno będą zadowolone z wycieczek objazdowych, podczas których będą mogły zobaczyć wiele ciekawych miejsc, a przy tym aktywnie spędzić czas. Klienci spontaniczni nastawieni na wylegiwanie się na plażach znajdą coś dla siebie w ofertach last minute, zaś osoby lubiące planować, na pewno będą zadowolone z obniżki cenowej i wakacji typu first minute. Prawdziwi miłośnicy dalekich podróży w nieznane, chętnie wybiorą natomiast wyjazdy własnym autem, które pozwolą im na własną rękę zwiedzić kawałek świata.

Jak widać biura podróży zadbały o wszystkich, a ciągle rozwijana oferta sprawia, że zagraniczne wakacje stają się coraz bardziej atrakcyjne i mogą śmiało konkurować z urlopem nad polskim morzem, czy też wyjazdem w góry.

 

Stopka autorska: biuro podróży – http://www.halowakacje.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz