Czapka kibica, czyli gadżety na Euro 2012

Prawdziwy kibic, fan piłki nożnej, już teraz przygotowuje się zapewne do przyszłorocznych Mistrzostw Europy. Euro 2012 to szczególnie ważna impreza dla polskich kibiców. Nasz kraj jest bowiem współgospodarzem i współorganizatorem tego jakże prestiżowego przedsięwzięcia. Dzięki temu również nasi piłkarze dostarczą emocji kibicom.

Reklama

czapka kibicaSklepy oferujące gadżety, odzież, akcesoria, szaliki czy też czapki kibica już oferują kompleksowy i bardzo interesujący asortyment. Wielu fanów footballu już teraz kompletuje swoistą wyprawkę, niezbędnik dla kibica. Niezależnie od tego czy kibicować będą na stadionie, w domu czy w pubie z innymi wielbicielami sportu, ekwipunek jest niezbędny.

Wiele elementów sygnowanych logo Euro 2012 albo w narodowych barwach, to już tradycyjne części garderoby takie jak bluza, szalik, czapka kibica. Ale kreatywność producentów jest obecnie naprawdę imponująca. Nakrycia głowy na euro 2011 to już nie tylko klasyka jaką jest czapka z daszkiem dla kibica. Już zimą będziemy mogli okazywać zaangażowanie w kibicowanie, nosząc zimowe czapki dla kibica. Latem oczywiście sprawdzą się czapki z daszkami. Ale odważny, niebanalny kibic może pokusić się o kapelusz z logo Euro 2012 albo z polskim orłem. Są również zabawne cylindry, peruki. A wszystko po to, żeby polski kibic na Euro 2012 prezentową się okazałe, niebanalnie ale i przyjaźnie. Stąd też pomysł zupełnie wyjątkowych czapek kibica, chociażby stylizowanych słynnym nakryciem głowy Stańczyka albo fryzury w stylu afro. Sklepy oferujące akcesoria, odzież i gadżety dla kibica już czekają na klientów z pełnym asortymentem.

Stopka autorska: czapka kibica – http://gadzetynaeuro2012.com.pl/czapki-euro2012/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 6.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz