Czego się nie robi dla urody?!

Od pewnego czasu można zaobserwować, iż zabiegi upiększające zyskują coraz bardziej na popularności. Kobiety częściej i chętniej decydują się na wizyty w salonach kosmetycznych, poddając się coraz to nowszym i skuteczniejszym zabiegom.

Reklama

Przedłużanie włosów

“Czego się nie robi dla urody?!” – można usłyszeć nierzadko. Jak wiadomo można wiele zrobić. Diety, wizyty w siłowni, a także u kosmetyczki są już pewnym standardem. Każda kobieta stara się być w formie. Kiedy podoba się sama sobie widać to także na zewnątrz. Jest bardziej pewna siebie, otwarta w kontaktach międzyludzkich i przez to pozytywnie odbierana przez otoczenie.

Kobiety w większym stopniu zwracają uwagę na wygląd zewnętrzny, niż mężczyźni – choć i to się zmienia, na szczęście. Aczkolwiek większość salonów kosmetycznych nastawiona jest na żeńską klientele. O ile na siłowni rzeczywiście kobiety i mężczyźni stanowią taką samą grupę, to patrząc na salony kosmetyczne, zdecydowaną przewagę mają kobiety. Mężczyzna, nie ma co ukrywać, jest rzadkim gościem w tym miejscu.

Podobnie jest w salonach fryzjerskich, ale w odniesieniu do innych zabiegów, niż strzyżenie. Jasna sprawa, że kobiety jak i mężczyźni są systematycznymi bywalcami fryzjera, aczkolwiek kobiety korzystają z większego wachlarza zabiegów oferowanych w tych salonach. Przedłużanie włosów, koloryzacja, trwała ondulacja, zabiegi regeneracyjne są to najczęściej wykonywane zabiegi zaraz po strzyżeniu.

Kolejną kwestią, o którą kobiety dbają ze szczególną uwagą to dłonie i paznokcie. Zadbane dłonie są równie ważne, jak dobrze dobrany strój. Kiedy kobieta ma pomalowane paznokcie, bądź nosi delikatny sztuczny manicure, jej dłonie prezentują się zupełnie inaczej. Są bardziej eleganckie, szykowne i pociągające. I to właśnie takie detale wpływają na całokształt.

Naturalnie nie można zapomnieć o stroju, który odgrywa znaczącą rolę. Tak naprawdę nie jest ważna marka ciuchów, w które posiadamy, tylko czy dobieramy odpowiedni krój, kolor dla siebie. Kobieta powinna podkreślać swoje atuty, czyli mając zgrabne nogi powinna je podkreślać chodząc w sukienkach, czy spódnicach. Mając ładną szyję i ramiona powinno się je eksponować, a nie zasłaniać golfami. Aczkolwiek kluczową sprawę stanowią dobrze dobrane dodatki. To często one nadają odpowiedni “klimat” naszej kreacji.

Stopka autorska: Przedłużanie włosów – http://www.beauty-for-you.com.pl/przedluzanie_wlosow

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 6.3/10 (liczba ocen: 3)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz