Części Komtasu: Gdzie warto je nabyć?

Znalezienie odpowiednich części we właściwym miejscu i miejscu jest kluczowe dla Twojej firmy.

Reklama

Oryginalne części Komatsu są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami określonymi w standardach technicznych Komatsu. Są one wytwarzane wewnętrznie lub na licencji przez starannie wyselekcjonowanych dostawców. Tak czy inaczej, są one wspierane przez najnowocześniejszą technologię Komatsu, która zapewnia najwyższą wydajność i najdłuższą żywotność Twojego sprzętu Komatsu.

Historia firmy Komatsu

Komatsu to japoński producent ciężkiego sprzętu, istniejącego od 1917 roku. Jego główna siedziba znajduje się w Tokio w Japonii. Firma produkuje sprzęt budowlany, górniczy i wojskowy, a także urządzenia przemysłowe, takie jak prasy, lasery i generatory termoelektryczne. Działalność produkcyjna firmy prowadzona jest w Japonii, Azji, Ameryce Północnej i Południowej oraz Europie. Hanamog, producent lokomotyw parowych, traktorów, ciężarówek, pojazdów wojskowych i samochodów, stał się spółką zależną Komatsu w 1989 roku.

W 1931 i 1948 roku firma wyprodukowała pierwszy japoński ciągnik rolniczy i pierwszy jego silnik Diesla. W latach pięćdziesiątych zaczęła produkować równiarki, wywrotki, wózki widłowe i ładowarki łopatowe. W latach 1965 i 1968 wprowadzono ładowarki kołowe i koparki hydrauliczne. D575, który jest produkowany przez Komatsu od 1991 roku, jest obecnie największą spychaczem na świecie. W czerwcu 2008 r. Komatsu przedstawiło pierwszą na świecie hybrydową koparkę hydrauliczną, PC 200-8. Komatsu LAV wprowadzone w 2002 roku było używane wyłącznie przez Japońskie Siły Samoobrony i było używane podczas wojny w Iraku.

Gdzie kupić części do Komatsu?

Jeśli szukasz wysokiej jakości części Komatsu, jesteś we właściwym miejscu. Powers Partner  sprzedaje szeroką gamę wysokiej jakości części Komatsu po konkurencyjnych cenach. Powers Partner oferuje szeroki wybór nowych, używanych i regenerowanych części zamiennych do ciężkich maszyn Komatsu do spycharek, kruszarek, ubijaków i innych ciężkich maszyn Komatsu, jakie możesz mieć. Dzięki ponad tysiącom nowych części zamiennych i części i komponentów do ciężkiego sprzętu, z pewnością mamy dokładnie to, czego szukasz. Nasze duże centrum dystrybucyjne przenosi części i komponenty, takie jak:

  • Wały napędowe
  • Pompy hydrauliczne
  • Pompy do transportu paliwa
  • Wały rozrządu
  • Silniki Diesla
  • i wiele więcej!

Nie możesz znaleźć części urządzeń Komatsu, których szukasz? Skontaktuj się z nami dzisiaj, a my z przyjemnością Ci pomożemy – Zobacz na https://www.powerspartner.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz