Czy horoskop prawdę Ci powie?

W dzisiejszych czasach coraz częściej zadajemy sobie pytanie – co może nas spotkać następnego dnia? Czy jesteśmy w stanie przełamać tę barierę, pomiędzy teraźniejszością, a przyszłością – dowiadując się o nadchodzących losach? Wiele tysięcy lat temu, starożytne cywilizacje główkowały przez wiele tysięcy lat nad poznaniem zależności, która pomoże im odnaleźć znaczenie tego, co może ich spotkać w przyszłości.

Reklama

Stworzenie horoskopów

księżycPierwszy horoskop został stworzony tysiące lat wstecz. Dawni mieszkańcy ziemi uważali, że specyficzne ułożenie planet i gwiazd w danej chwili, może działać sprzyjająco, bądź niekorzystnie na zachowanie jednostek ludzkich. Każdej osobie przypisywano jeden z 12-tu tzw. „znaków zodiaku„, które miały na celu wskazać predyspozycje i możliwości, jakie mogą spotkać takie osoby. W dzisiejszych czasach nadal wykorzystuje się matematyczne i astrofizyczne obliczenia do tworzenia horoskopów zodiakalnych. Nie wszystkie się jednak sprawdzają. Najskuteczniejszym może się okazać horoskop osobisty – który jest tworzony indywidualnie pod jakąś osobę. Czy istnieją jednak inne metody na przepowiadanie przyszłości?

Wróżby z kart, a horoskop

Kolejną z metod tworzenia horoskopów jest interpretacja rozkładu kart (np. tarota) pod znak zodiaku, a następnie dostrzeżenie możliwych znaków, jakie mogą czekać taką osobę. Wykwalifikowana i doświadczona wróżka bez znajomości zagadnień astrofizycznych, może z pomocą kart wykonać wróżby, które będą mogły odpowiadać horoskopowi na: dzień, tydzień, miesiąc, a nawet rok. Mimo upływu lat – horoskopy i wróżby cieszą się bardzo dużą popularnością – szczególnie wśród kobiet, osób starszy i młodzieży. Każdy z nas jest ciekawy swojej przyszłości, dlatego je czyta.

Czy warto wierzyć w horoskopy ?

Coraz więcej kobiet zaczyna poranek od przeczytania najnowszego horoskopu. Często są to osoby, które mają bardzo dużo wolnego czasu, bądź też szukają nadziei na otarcie łez po różnych, przejściowych problemach – zarówno w finansowych, zawodowych, jak i miłosnych. Kobiety wierzą, że horoskop dzienny, tygodniowy i miesięczny, ma szansę na spełnienie się w przyszłości. Nawet, jeśli zauważą, że wcale się nie spełnił, to nadal oczekują na ten właściwy.

Z pomocą znaków zodiaku mogą również sprawdzić charakter i osobowość partnera – często nie wiedzą o nim dużo, mogą przejrzeć jego cechy, jeśli znają jego datę urodzenia. Może się okazać, że osoba ta posiada w sobie skryte emocje, które początkowo mogą zostać niedostrzeżone. Niekiedy czytanie horoskopów stanowi bardzo dobrą i ciekawą rozrywkę. Każdą taką interpretację należy jednak traktować z przymrużeniem oka – nigdzie nie jest powiedziane, że coś musi się spełnić. Mimo wszystko istnieje prawdopodobieństwo, że interpretacja rozkładu gwiazd, odzwierciedli się w rzeczywistości w postaci trafionego horoskopu zodiakalnego.

Stopka autorska: horoskop dzienny – http://www.salontajemnic.pl/horoskop/horoskop-dzienny

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz