Klasyczna damska bielizna czy bielizna erotyczna?

biustonoszWiele kobiet jest zdania, że dzięki bieliźnie erotycznej będą wyglądały atrakcyjnie dla swojego mężczyzny. W związku z tym bardzo często zakładają ją na szczególne okazje – takie jak chociażby romantyczny wieczór we dwoje, którego finisz wymaga ładnie ozdobionego bielizną ciała. Moda na tego typu rozwiązanie sprawiła, że większość kobiet nie patrzy już na faktyczne potrzeby swoich mężczyzn. Jest pewna ich grupa, której zdecydowanie bardziej kobiety podobają się w zwykłej (choć eleganckiej) damskiej bieliźnie.

W dużej mierze kobiety, które specjalnie kupują bieliznę erotyczną (płacąc za nią naprawdę dużo) nie dopuszczają do siebie myśli o tym, że ich mężczyznom może się to nie podobać. Nie wspominając o tym, że może ich to wręcz śmieszyć. To prawda! Dla niektórych mężczyzn (nie jest to mała grupa) ciało kobiety ubrane w coś takiego jak bielizna erotyczna wygląda wręcz groteskowo. Co zatem można zrobić, żeby obie osoby były zadowolone?

Reklama

Podstawowy warunek jaki musi być w danym związku spełniony to wzajemne zaufanie oraz umiejętność zrozumienia (a przynajmniej zaakceptowania) zdania drugiej osoby, które przecież może być całkiem inne. Jeśli ten warunek jest spełniony to problem szybko się rozwiąże ponieważ przyjmie do siebie łatwo to, że jej mężczyzna nie będzie z przyjemnością patrzył na nią ubraną w taki sposób. Czy to znaczy, że jej ciało mu się nie podoba? Bynajmniej. Dlatego ze strony mężczyzny ważne jest to, żeby krytykując taką bieliznę powiedział od razu jaka damska bielizna najlepiej w jego oczach podkreśla urodę partnerki. Dzięki temu ich związek będzie mógł być całkowicie szczęśliwy.

Stopka autorska: damska bielizna – http://www.obsessive.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 1.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz