Dekoracje weselne – poradnik początkującego

Wesele oraz ślub to niezwykłe przeżycie dla wszystkich. Jednak wszyscy niezależnie od tego jak to przeżywają chcą by wszystko się w tym dniu udało. I tak było zawsze. Jednak kiedyś o oprawę wizualną uroczystości ślubnych dbały kobiety z rodziny, siostry, kuzynki, albo przyjaciółki. Wszystkie te osoby, które miały choć trochę zmysłu plastycznego. Dziś to wygląda podobnie choć czasy się zmieniły.

Reklama

Dekoracje ślubne i dekoracje weselne są bardzo obfite. Wydaje się na nie czasami mnóstwo pieniędzy. Tylko po to by wszystko wyglądało cudownie, żeby goście bawili się rewelacyjnie i przede wszystkim by Młoda Para była szczęśliwa. Jeśli nie ma się osoby w rodzinie, która mogłaby zająć się tematem dekoracji weselnych wtedy dopiero zapada decyzja o wyborze firmy która świadczy takie usługi jak: dekoracje ślubne i dekoracje weselne.

Jednak jak się okazuje nie jest to takie trudne, jakby się wydawało. Wystarczy przestrzegać kilku ważnych zasad i nimi się kierować w projektowaniu dekoracji weselnych. Przede wszystkim trzeba pilnować kolorystyki a dokładniej jej spójności. Czyli jeśli dobieramy kolor niebieski do dekoracji weselnej, to ten sam kolor, odcień powinien znaleźć się też w dekoracji ślubnej oraz dekoracji samochodu do ślubu i na zaproszeniach ślubnych. Jednak nie zawsze dobór koloru jest prostą sprawą, ponieważ trzeba uwzględnić wiele elementów i wybrać jeden odpowiadający im wszystkim.

dekoracje weselne

Dekoracje weselne to również kwiaty. Jeśli się zdecydujemy na konkretny gatunek to te same kwiaty również należy użyć do przygotowania pozostałych dekoracji. Jeśli mowa o kwiatach to należy tez wspomnieć o modzie na żywe kwiaty, przestarzałe są już rośliny sztuczne.

Ostatnią zasadą jest spójność stylizacyjna. Chodzi tu o tematykę dekoracji ślubnych i dekoracji weselnych. Pomysł jaki macie na dekoracje powinien przewinąć się przez wszystkie ich elementy.

Te trzy zasady pozwolą zaprojektować i przygotować wspaniałe dekoracje weselne. Jeśli nie będzie można zastosować się do którejś z zasad, może skończyć się dekoracyjnym chaosem i bałaganem.

Stopka autorska: dekoracje weselne – http://www.azea.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz