Deszczowa moda – kalosze damskie

Miłośnicy deszczowej piosenki doszli ostatnio do głosu. Kalosze stały się jednym z najmodniejszych i najpopularniejszych wyborów obuwniczych. Jeśli więc macie ochotę znów poczuć się jak małe dziewczynki i beztrosko poskakać po kałużach – nie macie wyjścia, musicie je mieć.

Reklama

kaloszeKolorowe czy stonowane, krótkie lub długie, proste, albo bogato zdobione. Kalosze damskie można dobrać praktycznie do każdego stroju. Wybór jest ogromny, a wzornictwo niezwykle bogate. Dzięki temu każda z pań może wyrazić siebie poprzez dobór odpowiednich modeli.

Nietrudno zauważyć, że pogoda ostatnio nas nie rozpieszcza. Znacie to uczucie, gdy po przebudzeniu za oknem wita was wiosna, zieleń i słoneczko, jednak okazuje się to jedynie ciszą przed burzą? Rozochocone ciepłym powiewem, odkopujecie lekki płaszczyk i wiosenne buty. Sielanka utrzymuje się do czasu, gdy w trakcie wędrówki oplata was wichura i ożywia ulewa. Nie mam nic przeciwko zmianom, jednak pogoda trochę się zapędziła, nie uważacie? Nie raz przychodziłam do domu czy pracy przemoczona do suchej nitki, mam już dość, a wy?

Znam ciekawsze rzeczy, niż spędzanie czasu na dosuszaniu skarpetek po ulewie, dlatego warto się zaopatrzyć w te wygodne i przede wszystkim modne buty. Do niedawna tego typu wynalazki kojarzyły się z zapalonymi wędkarzami czy małymi dziewczynkami. Całe szczęście moda coraz bardziej dba o kobiety, pozwalając im połączyć styl z wygodą. Zaczęło się od japonek, potem na rynek wkroczyły (moje ukochane) balerinki, teraz królują trampki i tenisówki. Ważne, że słowo „styl” nie przywodzi już na myśl samych wyrzeczeń. XXI wiek jest wiekiem symbiozy wygody z modą. Oby tak dalej!

Jeśli nie straszny nam deszcz i zamiast siedzieć przed telewizorem, chcemy wyruszyć w świat, kaloszki nam to umożliwią. Dostępne wzory są na tyle kobiece i delikatne, że z pewnością nie będziemy czuły się nieatrakcyjnie. Precz z przemoczonymi nogami, pora na modne i wygodne gumiaki. Teraz żadna pogoda nie powstrzyma nas przed wesołym spacerem.

Stopka autorska: Kalosze damskie – http://zebra-buty.pl/damskie/kalosze

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz