Długopis zawsze potrzebny

Długopisy  mogą się nam przydać a najmniej oczekiwanych momentach. Dla tego powinniśmy mieć je zawsze przy sobie niezależnie czy jesteśmy w domu, pracy czy podróży nigdy nie wiadomo kiedy mogą nam się przydać.

Reklama

dlugopisCzytając ten tekst każdy pomyśli: no właśnie tak jest zawsze szukam czegoś do pisania gdy muszę zanotować ważną informację taką jak kontakt czy telefon, a nawet znakomity przepis kulinarny i często nie znajduję w swoim najbliższym otoczeniu długopisu. To faktycznie jest problem i chociaż z tego powodu istotnym jest aby mieć długopis zawsze przy sobie lub w swoim otoczeniu w zasięgu ręki. Dla tego polecam ustawić pojemniki z długopisami w pobliżu pułki z telefonem stacjonarnym jeśli takowy posiadamy, polecam też zawsze w okolicy miejsca ustawienia długopisów, umieścić stosik z czystymi kartkami, notes, zeszyt lub inne artykuły papiernicze, na pewno nam się przydadzą. Obowiązkowo długopisy powinny znajdować się na biurku przy, którym pracujemy, piszemy listy czy korzystamy z komputera.

Kuchnia?

Polecam ułożyć je w stylowym kubku o wysokich ściankach, który będzie pasował do wystroju. Gwarantuję, że może się przydać posiadanie długopisów w pomieszczeniu kuchennym, tak jak wcześniej wspominaliśmy przepisy kulinarne, proporcje czy też propozycje podania, warto te wszystkie informacje zanotować. Pokój dzienny czy salon również powinien być wyposażony w choć jeden egzemplarz czegoś do pisania. W takim miejscu często rozwiązujemy krzyżówki, gramy w gry przy, których zapisujemy punktację.

Długopis zabierz ze sobą

Zwykle też przeglądamy gazetę z programem telewizyjnym lub gazetki reklamowe z okolicznych supermarketów w takiej sytuacji także wato mieć pod ręką długopis aby zaznaczyć, zakreślić interesujące nas produkty lub ciekawe programy telewizyjne tak aby o nich nie zapomnieć. Z pewnością jest jeszcze wiele miejsc w domu, w których przydałyby się nam długopisy. Ale równie ważna jaki ich obecność w domu jest posiadanie długopisu gdy z niego wychodzimy, nie zapominajmy więc włożyć go do torebki czy plecaka bo nigdy nie wiadomo kiedy może nam się przydać.

Długopis dla reklamy

Ponieważ długopis ma tak wiele zastosowań można również używać go do reklamy. Długopis jest świetnym nośnikiem reklamy. Dodatkowym atutem tego gadżetu reklamowego jest jego stosunkowo niska cena. Długopisy z nadrukiem są ostatnio bardzo popularne i nic nie wskazuje na to, że ich popularność zmaleje w przyszłości.

Stopka autorska: Długopisy z nadrukiem – http://rectus-reklama.pl/dlugopisy-reklamowe

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.5/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz