Dobór bielizny – jakie błędy popełniamy?

Jeżeli dbamy o nasz wygląd, a jednocześnie samopoczucie, to niewolno zapominać o bieliźnie. Dobrze dobrana, gwarantuje nam pewność siebie przez cały dzień. Kiedy jednak będzie odwrotnie, to możemy czuć się niepewnie oraz niekomfortowo.

Reklama

bieliznaPowyższe zdanie jest nietrafione wobec większości panów. Dlaczego? Otóż przeciętny mężczyzna nie uważa bielizny za bardzo ważny element garderoby. Dlatego wystarcza mu kilka par bokserek. Najlepszym podejściem jest zaopatrzenie się w setki takich samych majtek, niczym hurtownia bielizny.

Zupełnie inaczej ma się sprawa w przypadku kobiet. Szczególnie, jeżeli chodzi o biustonosz. Jego dobranie wcale nie jest proste. Pomijając kwestie estetyczne, najważniejszym aspektem jest rozmiar. Wiele pań do tej pory źle dobiera biustonosz. Zwykle wybierany jest zbyt mały rozmiar.

To bardzo niedobrze, gdyż niesie to za sobą pewne konsekwencje. Mimo, że stanik wydaje się być wygodnym to ma negatywny wpływ na kształt oraz jędrność biustu. Niektórzy twierdzą nawet, że zbyt mała miseczka może sprzyjać rozwojowi nowotworu piersi. Jest to niepotwierdzona teza, jednak nigdy nic nie wiadomo.

Gdzie więc kupować bieliznę? Nie ma jakiegoś złotego klucza odpowiedzi na to pytania. Osobiście wybrałbym takie miejsca jak dobry sklep albo hurtownia bielizny ciesząca się dobrą renomą. Czy kupować w Internecie? Oczywiście, że tak. Można trafić na ciekawe oferty, również pod względem cenowym. Tylko należy pamiętać, aby dokładnie dobrać rozmiar. Dzięki temu unikniemy opisanych powyżej skutków.

Stopka autorska: hurtownia bielizny – http://dkaren.eu

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz