Jak zrobić dobrą stronę internetową?

strony wwwJeśli posiadamy jako firma stronę www to powinna ona być przygotowana z myślą o kliencie. Wiele jednak przedsiębiorstw posiada strony byle jakie i niezbyt nadające się do pokazania przed gronem odbiorców. Umieszczone tutaj wskazówki powinny być użyteczne nawet wtedy, gdy wydaje się nam, że mamy perfekcyjnie wyglądającą stronę internetową.

Po pierwsze: informacje. Strony www, które mają nierzetelne i chaotycznie rozmieszczone informacje nie nadają się do niczego i są tylko zbędnym dodatkiem. Ważne jest, aby dostęp do najważniejszych informacji był zawsze po ręką, a najlepiej na stronie głównej naszego serwisu.

Reklama

Po drugie: wygląd. Jeśli nasza strona nie będzie ładna i estetyczna klient szybko zniechęci się i nie będzie jej odwiedzać. Tworzenie stron www, które wyglądają jak choinka na święta też mija się z celem. Optymalny wygląd to taki, który jest przejrzysty i ładny dla oka.

Po trzecie:  prostota obsługi. Strona powinna być tak intuicyjna w obsłudze jak to się tylko da. Użytkownik nie powinien mieć najmniejszych problemów z poruszaniem się po witrynie. Wtedy na pewno będzie chętniej ją odwiedzał.

Po czwarte: przekaz. Stronę internetową firmy wykonuje się przecież, aby przekazać klientowi naszą ofertę. Warto jest ją dobrze przygotować, aby była ona pokazana w zwartej formie, ale jednocześnie zawierała wszystkie potrzebne informacje. Klient wtedy znajdzie wszelkie potrzebne dane o ofercie.

Połączenie tych trzech prostych wskazówek pozwala mieć pewność, że klienci dobrze przyjmą stronę. Będzie ona wtedy idealną wizytówką dla naszej firmy.

Stopka autorska: Tworzenie stron www – http://www.weblitera.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 5.0/10 (liczba ocen: 4)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz