Dobre strony WWW – wymóg naszych czasów

Posiadanie strony www w dobie globalnego dostępu do Internetu i lawinowo rosnącej liczby jego użytkowników to absolutna konieczność. Ale samo posiadanie witryny interetowej nie wystarczy jeśli chcesz, żeby twoja firma odniosła sukces online.

Reklama

wwwTwoja strona musi być naprawdę DOBRA inaczej przepadnie w morzu konkurencyjnych witryn. Dobrze zaprojektowana strona www jest skuteczna pod każdym względem. Efektywnie pracuje na ciebie i twoją firmę: przyciągnie nowych klientów, zmotywuje ich do zakupu, zwiększy sprzedaż oraz umocni twoją markę i wizerunek firmy w Internecie. Strona www to twoja wirtulana wizytówka dlatego warto zainwestować w doświadczonego web designera, który może pochwalić się konkretnym portfolio zakończonych powodzeniem projektów www.

Przeglądając oferty projektowania witryn internetowych można zaobserwować dużą rozbieżność cenową tej usługi. Od kilkuset złotych do nawet kilkadziesięciu tysięcy złotych. Wydawać by się mogło, że strona www to strona www i oprócz ceny niczym się jej wykonanie nie różni. Nic bardziej mylnego. Różnic jest bardzo wiele i mają one kolosalny wpływ na być albo nie być twojego biznesu w Internecie. Dobre strony www są atrakcyjne wizualnie i przejrzyste, z intuicyjną nawigacją i w pełni funkcjonalne, przyjazne dla użytkowników oraz dla wyszukiwarek interetowych, stworzone w oparciu o najnowsze technologie. Powinny się szybko ładować i sprawnie działać. Twoja witryna musi też dobrze współpracować z Google i innymi popularnymi wyszukiwarkami i być w 100% zoptymalizowana pod ich kątem. Dlaczego? Żeby wyszukiwarki wyświetlały twoją stronę www jak najwyżej w wynikach wyszukiwania, a każdy kto szuka oferowanego przez ciebie produktu czy usługi łatwo znalazł twoją firmę w sieci.

Co może dobra strona www?

Przyciągnie wielu nowych klientów

Dzięki odpowiedniej optymalizacji strony pod kątem wyszukiwarek oraz wysokiej pozycji na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google twoja strona będzie generowała wiele odwiedzin. Aby osiagnąć tak wysoką pozycję w wyszukiwarkach na wiele słów kluczowych, strona musi być odpowiednio przygotowana i, przede wszystkim, zaprojektowana z myślą o tym. Innymi słowy – musi być po prostu inteligentnie zrobiona.

Wywoła konkretną reakcję – kontakt / zakup

Dobrze zaprojektowana strona poprowadzi odwiedzających do wyznaczonego przez ciebie celu. Co w tym pomoże? Prezentacja informacji o firmie, usługach czy produktach w przejrzysty i przyjazny użytkownikom sposób. Estetyczny i interesujący wygląd, prosta nawigacja, dobrze przemyślany i przejrzysty układ oraz wartościowa i aktualna treść umożliwią twoim potencjalnym klientom szybko i łatwo znaleźć interesujące ich informacje. A to z kolei zachęci ich do zapoznania się z resztą strony, pozostania na dłużej i ponownej wizyty. Taka strona przekona ich o twoim profesjonalizmie i wzbudzi zaufanie.

Umocni markę i wizerunek firmy w Internecie

Dobrze zaprojektowany serwis internetowy ma siłę tworzenia dobrej atmosfery, wzbudza zainteresowanie i zaufanie odwiedzających. To mocny atut w nieustannej walce z agresywną konkurencją na wirtualnym rynku. Sprawi, że będziesz mieć więcej klientów, którzy dodatkowo sami będą najlepszą reklamą i siłą napędową dla twojego e-biznesu – polecając twój serwis innym.

Pamiętaj, żę internauci postrzegają twoją firmę przez pryzmat twojej strony internetowej. Na podstawie twojego serwisu www wyrobią sobie zdanie na temat twojej firmy. I właśnie to wyobrażenie ma decydujący wpływ na ich wybór dostawcy usług czy produktów. Dobra strona www sprawi, że wybiorą ciebie. Straty jakie może ponieść twoja firma z powodu kiepskiej strony wykonanej najtańszym nakładem środków są niewymierne. Począwszy od wyrzuconych w błoto pieniędzy po utratę potencjalnych klientów i antyreklamę. Inwestycja w dobrą stronę internetową szybko się zwróci.

Autor: strony www Poznań

Stopka autorska: strony www Poznań – http://www.thinq.pl/Uslugi/Strony-WWW-Poznan

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz