Dodaj artykuł

Wykonując kilka prostych czynności możesz dodać artykuł w serwisie SBart.pl. W celu dodania własnego artykułu postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

  1. By dodać artykuł musisz być użytkownikiem serwisu. Jeśli nie jesteś zarejestrowany, to możesz zrobić to tutaj.
  2. Po dokonaniu rejestracji, na podaną skrzynkę pocztową przyjdzie do Ciebie mail zawierający link aktywujący konto. Pamiętaj aby podać aktualny adres e-mail.
  3. Jeśli zakończysz proces rejestracji, przed dodaniem artykułu, koniecznie zapoznaj się z regulaminem serwisu. Artykuły które nie będą spełniały wymogów regulaminu będą odrzucane.
  4. Po zalogowaniu będziesz mógł już dodać artykuł, możesz to zrobić klikając w link „dodaj artykuł” znajdujący się w prawym górnym rogu serwisu lub klikając tutaj.
  5. Gdy napiszesz już artykuł i zgłosisz go do publikacji, będzie on musiał jeszcze zostać zatwierdzony przez moderatora, co powinno nastąpić w ciągu 24 godzin.

Pamiętaj aby dodawać wartościowe i ciekawe artykuły zgodne z regulaminem. Jeśli moderator zauważy, że Twoje wpisy są na dobrym poziomie, może przydzielić Ci status Autora, który umożliwia dodawanie artykułów z pominięciem moderacji.