Domy gotowe do zamieszkania

Jak pokazują statystyki – w Polsce ludzie chętniej kupują domy jednorodzinne niż mieszkania. Dzieje się tak, ponieważ kupno domu jest po prostu korzystniejsze i przede wszystkim tańsze.

Reklama

Dom pod kluczMieszkańcy mają do dyspozycji większą przestrzeń oraz teren zielony wokół domu. Nie trzeba znosić wścibskich sąsiadów i mieszkać w ciasnych pomieszczeniach. W Europie bardzo popularne są tak zwane domy pod klucz, czyli wykończone, do których można się od razu wprowadzać. W Polsce ta moda dopiero się rozpoczyna, jednakże każdy dom pod klucz cieszy się sporym zainteresowaniem potencjalnych nabywców.

Luksus w zasięgu ręki

Kupno domów jednorodzinnych jest o wiele bardziej opłacalne niż mieszkań, czy też apartamentów w budynkach wielorodzinnych. Jednakże, wiele osób nie chce borykać się na własną rękę z ekipami budowlanymi. Dlatego właśnie deweloperzy postanowili dostosować swoją ofertę do potrzeb rynku i od jakiegoś czasu sprzedawane są domy pod klucz. Są to nieruchomości wykończone, do których można się wprowadzać. Każdy dom pod klucz posiada wyposażoną kuchnię, podłogi, pomalowane ściany, zainstalowane ogrzewanie, położone kafelki, wykończoną łazienkę oraz toaletę. Standard wykończenia omawiany jest zawsze z nabywcą, który ma wpływ na przykład na kolor ścian, podłóg, czy też kafelków. Deweloper zleca wykańczanie nieruchomości współpracującym firmom, więc klient nie musi sam troszczyć się o ekipy remontowe.

Przystępna cena

Domy pod klucz są droższe od tych w stanie deweloperskim, jednakże i tak są to inwestycje korzystniejsze. Klienci mają spokój, nie muszą szukać brygad, ani kontrolować potem ich pracy. Dodatkowo, deweloperzy i tak udzielają sporych rabatów, więc ostateczna cena domu może okazać się jeszcze bardziej korzystna i wręcz przystępna.

Domy pod klucz są po prostu wygodne, ponieważ ich nabywca może się od razu do nich wprowadzać i nie tracić swojego cennego czasu na załatwianie spraw związanych z wykańczaniem nieruchomości. Jest to luksus, na który coraz więcej osób w Polsce może sobie pozwolić.

Stopka autorska: dom pod klucz – http://www.arkada.net.pl/standard_wykonczenia

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz