Czy warto budować domy z drewna?

Przy obecnej sytuacji na rynku nieruchomości zarówno klienci jak i deweloperzy muszą zacząć poszukiwać jakiejś alternatywy. Ludzi już nie stać na to, żeby budować sobie domy czy kupować mieszkania. Banki przestały tak chętnie dawać kredyty jak jeszcze kilka lat temu. Co zrobić w takiej sytuacji gdy posiadamy jakieś środki lecz nie aż taką ilość aby wybudować sobie własny dom? Należy wybudować własny dom, tyle tylko, że będzie to dom z drewna.

Reklama

drewniany domTechnologia budowy domów drewnianych w ciągu ostatnich kilkunastu lat poszła znacznie do przody. Obecnie domy z drewna niczym nie odstają od swoich murowanych braci a na pewno charakteryzują się większym urokiem i znacznie ciekawszym wyglądem. Te kojarzące się jednoznacznie ze spokojem i naturą kanadyjskie domy (jest to inna nazwa, którą można określać domy z drewna) zyskały na zachodzie wielu zwolenników, którzy z każdym rokiem przekonują do nich coraz większą liczbę osób. Nic więc dziwnego, że powoli i w Polsce ludzie zaczynają się zastanawiać nad tego typu inwestycją.

Każdy kto będzie chciał wybudować dom z drewna na pewno zaoszczędzi wiele pieniędzy. Powszechnie tego typu budynki określane są jako domy w cenie mieszkania, ponieważ koszty budowy są porównywalne do kupna mieszkania. Dodatkową zaleta jest czas w jakim mogą być postawione. Domy z drewna budowane są z gotowych elementów dzięki czemu mogą być postawione kilka razy szybciej niż te tradycyjne. Nie trzeba chyba podawać więcej argumentów przemawiających za wybudowaniem drewnianego domu. Doskonała alternatywa na ciężkie czasy na rynku nieruchomości.

Stopka autorska: dom z drewna – http://baltichouse.com.pl/index.php/oferta/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz