Dzień Chłopaka tuż tuż…

Zbliża się Dzień Chłopaka (to już w niedzielę 30 września), a Ty nadal nie wiesz co kupić swojej sympatii? Martwisz się, gdyż on zawsze Cię zaskakuje swoimi pomysłami, a Ty masz problem z wymyśleniem czegoś naprawdę bombowego? Przedstawiamy kilka pomysłów na to, z czego może być najbardziej zainteresowany.

Pomyśl, co Twój chłopak lubi robić, czym najczęściej zajmuje się w wolnych chwilach lub czego po prostu potrzebuje. Jeśli nie potrafisz połączyć myśli z konkretnym pomysłem, pozwól sobie pomóc – pobuszuj w sieci po stronach, na których znajdziesz dziesiątki propozycji przedstawiających pomysły na prezenty dla chłopaka.

Dobrym pomysłem jest zakup praktycznego prezentu jakim jest koszulka, np. z C&A lub H&M. T-shirt, obojętnie czy kolorowy czy mniej barwny, zawsze okaże się przydatny w szczególności, jeśli nie możesz namówić swojego faceta na wyczyszczenie szafy z jego starych, porwanych już ciuchów. Jeśli podarowałaś swojemu chłopakowi koszulkę, możesz zrobić to kolejny raz. Kolejnym pomysłem na praktyczny i użyteczny prezent będzie torba na laptopa.

Jeśli Twój problem polega na tym, że Twój mężczyzna ma dosłownie wszystko, czego potrzebuje, zabierz go w ciekawe miejsce. Wybierzcie się wspólnie o kina lub – jeśli lubi – do teatru. Możecie wybrać się na koncert lubianego przez niego zespołu. Jeśli Twój chłopak lubi czytać, możesz mu kupić książkę, którą od dawna chciał mieć bądź, o której ostatnio wspominał. Często jednak będzie on bardziej zadowolony z filmu lub gry… chociaż w drugim przypadku pamiętaj, że ograniczysz w ten sposób Wasz wspólnie spędzony czas.

Oczywiście, możesz podarować swojej sympatii również takie rzeczy jak spinki do mankietów czy krawat, jednak rzeczy te nie muszą być utrzymane w stonowanej i poważnej stylizacji. Tutaj bardziej chodzi o to, by prezent wywoływał prawdziwy uśmiech na twarzy. Spinki mogą mieć więc kształt klocków LEGO, kół samochodowych, tarcz zegarów itd. Kilka takich propozycji widać poniżej, a pochodzą one z działu „prezent dla chłopaka” serwisu Decobazaar.

(Pozłacane spinki do mankietów w kształcie klocków LEGO®; 169 zł – proj. agabag)

(Breloczek w stylu steampunk „Męski czas 1066”; 46 zł – proj. zegarynki)

 Jak widać, pomysłów na prezenty jest naprawdę całe mnóstwo. Trzeba tylko wybrać ten odpowiedni, najbardziej pasujący do charakteru danego mężczyzny… a w przypadku zakupu elementu garderoby, znać jego styl, co dla drugiej połówki nie sprawi najmniejszej trudności.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz