Elektryczne wkłady do zniczy

Choć do 1 listopada zostały jeszcze 3 miesiące, producenci i sprzedawcy zniczy już teraz ostrzą sobie zęby w oczekiwaniu na szczyt sezonu, który wkrótce się zacznie. Oczekiwanie jest tym większe, że w tym roku oferty wielu stoisk ze zniczami powiększyły się o nowy produkt – elektryczne wkłady do zniczy CEREMONY.

Reklama

Znicze elektryczne CEREMONYWkłady elektryczne (zwane czasem zniczami elektrycznymi) są dostępne w naszym kraju przynajmniej od kilku lat. Do tej pory nowy „wynalazek” nie zrobił jednak w Polsce furory – baterie się wylewały, czas świecenia był krótszy niż obiecywali sprzedawcy, a sporo osób do wkładów elektrycznych po prostu nie mogło się przekonać. Marka CEREMONY ma to zmienić i rozpowszechnić znicze elektryczne w Polsce!

Wkłady CERMONY, czyli 2,5 miesiąca świecenia za kilka złotych

Elektryczne wkłady do zniczy CEREMONY różnią się od dotychczasowych, podobnych wkładów elektrycznych. Przede wszystkim jakością – dzięki zastosowaniu lepszych baterii, znicze CEREMONY są mniej awaryjne oraz świecą dłużej.

Czas świecenia wkładów elektrycznych to zresztą oddzielny temat, któremu warto poświęcić kilka zdań. Na oryginalnych bateriach, wkłady te mogą świecić bez przerwy, nawet przez 2,5 miesiąca! Co ciekawe, wpływu na czas świecenia nie ma pogoda – nowe znicze są całkowicie odporne na mróz czy deszcz. A gdy baterie w końcu się wyczerpią wystarczy je… wymienić, by nasz znicz palił się przez kolejne miesiące!

Warto też wspomnieć, że znicze są dostępne w kilku wariantach kolorystycznych, co widać na obrazku poniżej:

Wkłady do zniczy CEREMONY

Cena czyni cuda?

Pojawienie się na rynku elektrycznych wkładów spod znaku CEREMONY może sprawić, że znicze elektryczne wreszcie na dobre „zadomowią” się w Polsce. A wszystko dzięki niskiej cenie nowego produktu, który oprócz tego, że jest wygodny, jest również opłacalny.

Cena detaliczna wkładów elektrycznych waha się – w zależności od wybranego modelu oraz miejsca zakupu – od 6 do 8-9 złotych. Pozornie to dużo, jednak biorąc pod uwagę, że raz kupiony wkład będzie świecił nawet przez 75 dni, cena jednego dnia świecenia to raptem 11 – 12 groszy! Co więcej, wkłady są sprzedawane już z bateriami, a więc ten koszt nam odpada – kupiony znicz jest gotowy do użycia.

Niska cena, długi czas świecenia oraz wysoka jakość to najważniejsze cechy każdego produktu. Wydaje się, że elektryczne wkłady do zniczy CEREMONY spełniają wszystkie te kryteria. Czy wobec tego odniosą sukces? Przekonamy się 1 listopada!

Stopka autorska: wkładów elektrycznych – http://zniczediodowe.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz