Fascynacja piękną łazienką

Producenci prześcigają się w wymyślaniu coraz to nowszych wzorów, kształtów i kolorów brodzików. Wchodząc do pierwszego lepszego sklepu z materiałami budowlanymi, bądź hydraulicznymi można dostać oczopląsu – jeden produkt ładniejszy od drugiego. Niestety, to co wizualnie wygląda na lepsze niekoniecznie takie jest. O tym, czy kupiliśmy właściwy brodzik prysznicowy dowiemy się po czasie. Warto więc przy zakupie zapytać o gwarancję producenta. Dodatkowo nie zaszkodzi zaciągnąć opinii na temat danego produktu wśród internautów, na forum budowlanym.

Reklama

łazienkaKupowany brodzik powinien być mocny, w końcu ma nam służyć przez długie lata. Wybór jest trudny. Na rynku dostępne są brodziki w różnych kształtach: prostokąty, kwadraty czy owale. Należy zakupić taki, który będzie współgrał z całościową aranżacją wnętrza. Brodziki prysznicowe wytwarza się z różnych materiałów – z stali pokrytej emalią, ze stali nierdzewnej, z plastiku, z kamienia itp.

Moc w brodziku

Najtrwalszy jest oczywiście z stali emaliowanej. Takie brodziki prysznicowe będą odporne na zarysowania i uderzenia. Dodatkowo ławo się je czyści ogólnodostępnymi środkami czystości. Będą stanowiły stylowe wykończenie każdej kabiny prysznicowej. Brodziki są wyposażone w antypoślizgowe wzory, które oprócz funkcji bezpieczeństwa dodatkowo uatrakcyjniają wygląd brodzika. Każdy brodzik prysznicowy posiada także specjalistyczne rowki ułatwiające montaż kabiny prysznicowej, bo przecież kabina jest nieodłącznym elementem każdego stylowego brodzika.

Brodziki prysznicowe mają różne wymiary i wysokości. Nasz wybór będzie więc podyktowany możliwościami lokalowymi, potrzebami rodziny i aranżacją łazienki.

Brodzik prysznicowy nie tylko dla burżuazji

Warto zwrócić uwagę na niską cenę brodzików. Piękny i stylowy można kupić już za kilkaset złotych. Brodzik ma także nowoczesną wersję jest nią wnęka prysznicowa. W skład tego brodzika wchodzi odpływ liniowy oraz płytki podłogowe. Odpływ to nowoczesne urządzenie odprowadzające wodę. Jest prawie niewidoczny, gdyż wbudowany jest niemal całkowicie pod posadzką w łazience, a jedyne co widać to listwę maskującą. Taki brodzik prysznicowy całkowicie wkomponuje się w aranżację wnętrza łazienki. Dodatkowo listwa maskująca, która zazwyczaj wykonana jest ze stali nierdzewnej ozdobiona jest ciekawymi wzorami. Funkcję podłogi brodzika w tym wypadku spełniają płytki podłogowe. Decydując się na to rozwiązanie należy jednak pamiętać, ażeby płytki były antypoślizgowe w przeciwnym wypadku można wyrządzić sobie krzywdę.

Bez względy na to, którą wersję wybierzemy brodziki prysznicowe mogą stać się atutem łazienki i mieć swój niepowtarzalny charakter – po prostu mogą być stylowe.

Stopka autorska: brodzik prysznicowy – http://www.brodzikprysznicowy.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz