Fifa – wciągająca piłkarska gra komputerowa

fifaGra komputerowa Fifa ma już nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie, gromady entuzjastów. Gracze komunikują się ze sobą poprzez tematyczne fora internetowe. Zbierają się też na czatach organizowanych specjalnie po to, aby porozmawiać na temat Fify! Dzięki tej wirtualnej rozrywce zawierane są realne przyjaźnie. Ludzie spotykają się w prawdziwym świecie i tworzą zgrane grupy. Nawet najwięksi przeciwnicy potrafią spotkać się, żeby przy coli czy browarze rozegrać partyjkę albo przynajmniej porozmawiać o taktyce na nadchodzący turniej.

Reklama

W ten sposób gra komputerowa wchodzi do świata realnego, zmienia nasze relacje z ludźmi i poprawia komunikację w społeczeństwie. Globalna wiosna to nie mit – własnie współtworzymy ten specyficzny twór, choćby poprzez udział w podobnych do Fify grach. Możemy sobie pozwolić na sparing pomimo dzielących graczy kilometrów. Wystarczy łącze internetowe, w miarę sprawny komputer i słuchawki z mikrofonem, a będziemy mogli porozmawiać, pograć i cieszyć się wzajemnie swoim towarzystwem.  Uwaga! To wciąga! Naprawdę trzeba mieć świadomość, że każdy mecz będzie za sobą ciągnął kolejny. Jeśli jesteś już doświadczonym graczem – w Fifie 12 odnajdziesz wielkie zmiany w porównaniu z poprzednimi wersjami. Nowatorskie rozwiązania, jeśli chodzi o grę w obronie, stały się rzeczywistością. Rewelacyjne animacje, realistyczne odwzorowanie zawodników – poezja dla oczu! Urozmaicenie rozgrywki o takie elementy jak potknięcie zawodnika o piłkę pozwala naprawdę wczuć się w klimat meczu.

Bardzo pomocne są dostępne w sieci rozpiski dotyczące organizowanych turniejów. Także wszystko jest w każdej chwili pod ręką. Dlatego jeśli szukasz sportowych przyjemności i nie tylko, a zarazem połączonych z poznawaniem coraz to nowych ludzi z całego świata, ale nie masz możliwości, żeby ruszyć się z domu – w Fifie odnajdziesz wszystko, czego Ci potrzeba. Serdecznie polecam – ta gra jest dla Ciebie!

Stopka autorska: Fifa – http://www.fifaplay.com.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 3)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz