Fototapety najpopularniejszym elementem wystroju wnętrz

Fototapety są obecnie jednym z najpopularniejszych elementów dekoracyjnych różnych pomieszczeń w domu lub w mieszkaniu. Fototapety ścienne są idealne, dla tych którzy chcą optycznie zwiększyć obszar w pomieszczeniu, ozdobić ściany, szafki i ożywić przestrzeń.

Reklama

fototapetaFototapety są dostępne w marketach w postaci rolek, jednak coraz częściej ze względu na unikatowość zamawiane są fototapety na wymiar. Jest to dość tani i efektowny pomysł na ozdobienie ścian w mieszkaniu. Istnieje duża gama wzorów do wyboru, od obrazów z ludźmi, po architekturę, pejzaże i obrazy w 3D. Dla wymagających, którzy chcą oryginalnie ozdobić ścianę w ofercie dostępna jest fototapeta ze zdjęcia. Najtańsza jest fototapeta na wymiar z papieru, co nie oznacza że jest ona mniej wytrzymała, wszystko zależy od grubości materiału. Produkuje się ją z grubego papieru, odpornego na rozdarcia i rozciąganie. Fototapety klejone w kuchni albo w łazience powinny być dodatkowo pokryte winylem, który zabezpiecza całość przed wilgocią i sprawia, że stają się one łatwe do delikatnego czyszczenia. Fototapety ścienne idealnie nadają się do obklejenia starych szafek, które po upływie lat straciły swój urok i ładny wygląd. Nowoczesna technologia używana do wydruku tapet sprawia, że obecnie są one dużo bardziej odporne na działanie promieni słonecznych i związków chemicznych, dzięki temu są bardziej trwałe i dłużej można się cieszyć ich ozdobą. Fototapetą, można również obkleić drzwi, częściej używany jest produkt samoprzylepny. Fototapety na wymiar samoprzylepne są produkowane na specjalnej folii i dodatkowo pokryte są jeszcze laminatem. Można je delikatnie czyścić, są one również bardziej odporne na zniszczenia od niż fototapety wykonane z papieru.

Fototapeta na wymiar jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które chcą zachować swoisty wzór na tapecie, oraz nie chcą męczyć się nad kilkakrotnym wymierzaniem obszaru klejenia i cięciem. Fototapeta nadaje się idealnie do ozdobienia pokoju dziecięcego, większość producentów posiada dużą gamę do wyboru projektów z bohaterami różnych kreskówek.

Stopka autorska: Fototapety ścienne – http://www.tapetomat.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz