Użyteczne gadżety firmowe

Gadżety firmowe wręczane z okazji otwarcia przedsiębiorstwa lub akcji promocyjnych prowadzonych z innych powodów powinny być nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale również funkcjonalne. Wśród użytecznych akcesoriów tego typu wymienia się zwykle elementy zastawy stołowej, części garderoby, przybory piśmiennicze. Warto jednak pomyśleć też o galanterii. Prezentuje się ona bardzo elegancko, lecz z reguły jest dość kosztowna.

Reklama

długopis i kalendarzŻeby zaoszczędzić na takich gadżetach, a jednocześnie wzbudzić sympatię w oczach klientów czy wspólników, można pokusić się o gadżety takie, jak na przykład etui z nadrukiem. Może ono być przeznaczone do przechowywania w nim okularów, notesów, telefonów, kluczy. Niedrogie będą też wykonane na zamówienie, niewielkie portmonetki albo też kalendarze czy notesy obite trwałym płótnem. Są to gadżety świetnie się prezentujące i mające odpowiednio dużą powierzchnie, byt zawrzeć na niej logo, nazwę, ale i motto firmy.

Wśród wielu propozycji gadżetów reklamowych, prawdopodobnie długopisy i pióra z nadrukiem pojawiają się najczęściej. Za ich zastosowaniem przemawia niski koszt produkcji, łatwość wykonania, ale także fakt, że są to atrybuty używane przez każdego z nas w codziennym życiu.

Osoba, która otrzyma taki długopis prawdopodobnie będzie z niego korzystała niemal każdego dnia, w efekcie, będzie miała wiele okazji, by spojrzeć na nadruk zwierający nazwę i logo firmy, a także jej dane kontaktowe. To natomiast spowoduje, że potrzebując określonych usług lub produktów, będzie wiedziała, gdzie należy się udać. Tym samym, da nam możliwość zarobku. Poza tym, długopisy są na tyle powszechne, że pomogą w szybkim tempie rozprzestrzenić w okolicy wieści na temat istnienia naszej firmy oraz proponowanego przez nią asortymentu.

Stopka autorska: pióra z nadrukiem – http://dobramarka.info/eleganckie-piora-z-nadrukiem/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz