Garnitury na miarę uroczystości ślubnej

Ślub to szczególne wydarzenie w życiu każdej osoby. Przyszły Pan i Pani Młoda chcą wyglądać naprawdę wyjątkowo i pamiętać te chwile na długie lata swojego życia. Niezbędnym elementem każdej męskiej garderoby ślubnej jest garnitur. Ważne jest to, aby był uszyty na miarę elegancji, klasy i doskonałości. Garnitury na miarę powinny być dopasowane do każdej sylwetki, kryły niedoskonałości figury, jak np. odstający brzuch, wąskie ramiona lub eksponowały atuty męskiej sylwetki.

Reklama

garniturWiele pań uważa, że wybór garnitury na ślub to nie żaden problem w porównaniu do sukni. Nic bardziej mylnego, gdyż warto zadbać o detale ubioru na ślub każdego Pana. Aby wyglądać niepowtarzalnie i wytwornie, należy wziąć pod uwagę następujące czynniki: kolor, materiał, fason. Nie wszyscy wiedzą, że marynarki i garnitury na miarę różnią się wieloma szczegółami, jak np.: rodzajem kieszeni i sposobem zakończenia rękawów. Dodatkowo, niektóre marynarki są rozcięte z tyłu jeden raz, a inne dwa razy. Powszechnie uważa się za wzór elegancji i stylu – jedno rozcięcie z tyłu garnituru na miarę Pana Młodego, jednakże nie jest to reguła. Natomiast spodnie w garniturze na wesele nie powinny posiadać mankietów, zwłaszcza w przypadku o niskim lub średnim wzroście, ponieważ takie elementy skracają optycznie nogi. Garnitury na miarę powinny mieć odpowiednio skrojone nogawki i stosownie szerokie na wysokości ud i na dole spodni w okolicach łydek – powinny być na tyle luźne, aby kant był ładnie ułożony i nierozprasowany. Spodnie obcisłe lub za szerokie z pewnością nie wyglądają efektownie. Panowie o pełniejszych kształtach powinni unikać długich marynarek, najlepszym rozwiązaniem są takie, które kończą się na linii pośladów.

Warto wiedzieć, że garnitury na miarę dla puszystych mogą nieco wydłużyć sylwetkę poprzez wykończenia kieszeni w marynarce. Delikatne obszycia skierowane ku górze zamiast typowych patek naprawdę zdziała cuda. A Pan Młody powyżej 180 cm wzrostu o masywnej budowie ciała powinien zdecydować się na garnitur z lekkiej tkaniny. Grubsze garnitury na miarę uwydatniają barczyste ramiona i długie ręce. Uwagę od szerokich i barczystych ramion Pana Młodego odwróci lamówka i delikatny haft na górnej części marynarki.

Stopka autorska: garnitury na miarę – http://www.emanuelberg.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz