Gdzie i jakiego kupić e-papierosa?

Ostatnio u mnie w pracy zapanowała moda na elektroniczne papierosy. Jako że sam palę nałogowo od 12 lat papierosy, zainteresowałem się tym faktem. Postanowiłem dowiedzieć się co to jest e-papieros, jak się go pali, gdzie kupić…

Reklama

e papieros

Podczas rozmowy z kumplami padały różne dziwne słowa których wtedy jeszcze nie rozumiałem. Okazało się że wapować oznacza palić e-papierosy, inhalować to samo. E-liquid to płyn do napełniania wkładu w e-papierosie. Długo by opisywać wszystkie te slangi więc skupmy się na samym e-papierosie.

Otóż jest to urządzenie które składa się z:
-baterii
-atomizera lub kartomizera (+ wkład)
-ładowarka (może być sieciowa, do komputera po USB, lub samochodowa)
– e-liquid – płyn do napełniania który się dokupuje oddzielnie.

Na początek znajomi polecili mi e-papierosa z atomizerami. Kupiłem go z dwoma bateriami 1000mAh a do tego 2 atomizery typu A. Oprócz tego dokupiłem Clearomizer – jest to rodzaj bezwatkowego kartomizera na takim samym gwincie jak mój e-papieros. Do tego zakupiłem jeszcze e-liquid Boge o smaku capuccino, espress oraz camel. Jako że uwielbiam kawę smak espresso podszedł mi najbardziej.

Po 2 tygodniach e-palenia mogę śmiało stwierdzić że e-papierosy w 100% zastępują mi papierosy analogowe. Co dzięki temu zyskałem. Przede wszystkim zdrowie – już czuję że moje płuca oddychają lepiej. Do tego przeliczyłem sobie koszta i jeżeli mój zestaw nie zepsuje się zbyt szybko (a nawet jeśli to mam gwarancję 3 miesiące) to co miesiąc będę dokupywał tylko e-liquid, moje koszty miesięczne zamkną się w okolicy 100pln. Na papierosy analogowe wydawałem 400pln miesięcznie. Zachęcamy wszystkich palaczy do spróbowania e-papierosa. To naprawdę działa. Przed zakupem radzę porozmawiać z kimś kto już pali e-papierosy, a jeżeli nie znacie takiej osoby polecam e-papierosy forum. Znajdziecie tam doświadczonych e-palaczy którzy odpowiedzą na każde pytanie.

Stopka autorska: Clearomizer – http://www.swiatpapierosow.pl/viewtopic.php?f=34&t=658

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.3/10 (liczba ocen: 4)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz