Gdzie warto wybrać się na Sylwestra?

Tradycyjnie większość z nas spędza ostatni dzień w roku na świętowaniu podczas różnych imprez. Chociaż do Sylwestra pozostało jeszcze trochę czasu, warto już też pomyśleć o tym, gdzie go spędzić. Zapraszamy do sprawdzenia naszych propozycji!

Reklama

Każdy z nas ma swoje specjalne oczekiwania w stosunku do świętowania Sylwestra. Można urządzić imprezę w domu, można również wybrać się na uroczysty bal. Każdy może znaleźć dla siebie interesujące propozycje, aby bawić się dobrze podczas tego wyjątkowego dnia i przywitać Nowy Rok z uśmiechem na ustach.

Bale

Jeżeli marzysz o tym, aby założyć strojną suknię wieczorową i przetańczyć całą noc lub chcesz zrobić swojej partnerce wyjątkową niespodziankę, wybierz bale sylwestrowe. Są one organizowane przez wiele restauracji, hoteli oraz domy przyjęć. Warto zapoznać się z ofertami już teraz, ponieważ na najciekawsze imprezy szybko kończą się wejściówki.

Miejskie imprezy sylwestrowe

To z kolei propozycja przeznaczona dla osób lubiących zabawę z najlepszymi gwiazdami. Wiele miast, mniejszych i większych, organizuje własne zabawy sylwestrowe pod gołym niebem. Można wówczas posłuchać muzyki granej przez popularne zespoły, można poznać wielu nowych znajomych i spędzić wyjątkowy czas, a to wszystko bez żadnych dodatkowych kosztów.

Wyjazdy sylwestrowe

Coraz większym zainteresowaniem cieszą się również wyjazdy sylwestrowe zarówno do polskich, jak i zagranicznych miejscowości turystycznych. Nierzadko połączone są one również ze świętowaniem Bożego Narodzenia poza domem. Można wyjechać do Brazylii czy USA, można wybrać się do Włoch lub Egiptu, ale największym zainteresowaniem cieszą się kierunki w Polsce. Sylwestra można zaplanować w górach, które tradycyjnie wybierane są o tej porze roku – można wtedy podziwiać piękne widoki i spędzić czas na szusowaniu po białym puchu, ale również warto wziąć pod uwagę Bałtyk.

Rosevia Resort z Jastrzębiej Góry przygotował dla swoich gości specjalny pakiet pobytowy na Sylwestra, który obejmuje noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami, kolację sylwestrową w klimacie muzyki smooth jazz i pokaz fajerwerków. Wybranie się do Rosevia Resort to także kapitalna propozycja dla rodziców z dziećmi, ponieważ dla najmłodszych przygotowano tutaj specjalną zabawę sylwestrową z animatorką.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz