Gdzie zrobić oryginalne fotografie ślubne?

Oryginalne fotografie ślubne to chyba marzenie każdej pary młodej wkraczającej w nowe życie. Ten wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka warto uwiecznić na oryginalnych zdjęciach ślubnych. Rodzi się pytanie gdzie takie zdjęcia najlepiej wykonać? Odpowiedź nie jest prosta i zależy od indywidualnych cech osobowości każdej pary.

Reklama

panna młoda w jeziorzeMoment, który na długo pozostaje w naszej pamięci to niewątpliwie dzień ślubu. Miesiące przygotowań, spotkań z fotografem, kamerzystą, orkiestrą. Rzeczy, które pozwalają na trwałe uwiecznienie tej pięknej chwili to profesjonalnie wykonane fotografie ślubne. To dzięki nim utrwalone na papierze obrazy są tak żywe w naszych wspomnieniach i niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przenoszą nas w czasie. Dobry fotograf ślubny zna przynajmniej kilka miejsc w swojej okolicy, gdzie takie zdjęcia można wykonać. W okolicy Poznania warto zwrócić uwagę na takie miejsca jak:  Lednica, Muzeum etnograficzne w Dziekanowicach, Gród w Gieczu, Śnieżycowy jar, parowozownia w Wolsztynie, Muzeum rolnictwa w Szreniawie  albo Biskupin .

Niektóre Pary Młode decydują się na niekonwencjonalne fotografie ślubne po to, aby podkreślić wyjątkowość tej uroczystości. Oryginalność i pomysłowość pozwalają na utworzenie nietypowych ujęć, a wybór nietypowego pleneru nadaje swoisty klimat i szerokie spektrum indywidualizmu zakochanych. W ten sposób nietuzinkowe fotografie ślubne powstają np. pod wodą w basenie lub jeziorze, w opuszczonych zrujnowanych budynkach, na platformach wiertniczych, w miejscu prowadzenia prac budowlanych, czy też miejskich targowiskach.

Zdjęcia wykonane w tak ekstremalnych i nietypowych warunkach są doskonałe dla par odważnych, lubiących wyzwania i szukających nowych doświadczeń. Im bardziej oryginalne aranżacje tym większe wrażenie i przyjemność zarówno z tworzenia, jak i późniejszego podziwiania rezultatów w postaci zdjęć ślubnych. Ekstremalne zdjęcia ślubne wywołują u widzów różne emocje od zachwytów, po lekkie zażenowanie – ale jedno jest pewne taka pamiątka pozostaje na lata i warto poświęcić trochę czasu, aby zdjęcia te były naprawdę oryginalne.

Stopka autorska: fotograf ślubny – http://www.fotobrzostek.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz