Godne polecenia gry online

W tym tygodniu opublikowaliśmy sporo fajnych gier na Wyspagier.pl. Czas je wszystkie wypróbować i sprawdzić, która z nich zostanie Twoją ulubioną!

Ostatnio popularna gra Frankensplit bije wszelkie rekordy. W tej pełnej wyzwań platformówce pomagasz potworowi Frankensteina dostać się do wyjścia. Obok siebie widać dwa osobne ekrany. Bohatera kontrolujesz w ekranie, w którym znajduje się Twój kursor myszy. Musisz przeprowadzić potwora Frankensteina do wyjścia na obydwu ekranach.

Jak się czujesz w wykonywaniu kilku rzeczy naraz? Jeśli dobrze, to jest to moment, w którym możesz pokazać na co Cię stać na tablicy wyników! Dla tych, którzy uwielbiają grać w gry wymagające myślenia i zręczności, w ostatnim tygodniu dodaliśmy do naszego serwisu grę o nazwie Pomarańczowa Siła Ciężkości 2 (następca Pomarańczowa Siła Ciężkości). Pomagasz w niej pomarańczy w zjedzeniu wszystkich cytryn przed udaniem się do wyjścia. Możesz przeciąć linę, na której wisi pomarańcza, aby spadła w dół lub poleciała w górę. Czasem bardziej roztropnym jest wprawianie pomarańczy w ruch na inne sposoby: na przykład przesuwając różowe kółko lub kwadrat, albo kręcąc korbą przymocowaną do zielonego kółka lub kwadratu, które działają mniej więcej jak bloczek. Pomóż pomarańczy zjeść wszystkie cytryny bez nadziewania się na kolce!

Platformówka z kategorii gry przygodowe Stick Run 2 z całą pewnością zasługuje na wypróbowanie. Mały ludzik przeżywa ciężkie przygody: musi biec po dachach najszybciej jak może, skakać nad przepaściami i wspinać się po wysokich ścianach. Dzięki Tobie ma szansę przetrwać, więc daj z siebie wszystko!

Gra Wysoko w Powietrzu nie była online przez długi czas, i w tej chwili cieszy się ogromną popularnością. Może też spróbujesz? Wsiądź do swego pudła, zjedź po zboczu i staraj się pozostać w powietrzu jak najdłużej po wystartowaniu! Im więcej zdobędziesz słodyczy, tym lepiej!

Oda do Pikseli jest także zabawną platformówką, w której Hansowi, naszemu protagoniście, wpadła w oko śliczna cheerleaderka. Ona go nawet nie zauważa, bo bohater jest dość brzydki. Hans, zasmucony tym faktem, rusza na poszukiwania kobiety idealnej. Nie zauważa jednak, że droga, która do niej prowadzi jest pełna śmiertelnych niebezpieczeństw!

Czy zdołasz poprowadzić go przez zamek pełen małych potworków, mroźnych kropli wody i innych przeszkód? Jak widzisz, na Wyspagier.pl czeka na Ciebie mnóstwo zabawy, więc nie zwlekaj i kliknij na jeden z linków w tym wpisie, aby zagrać w jedną z naszych najnowszych gier. Wszystkie nasze produkcje na Wyspagier to gry darmowe.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz