Jak zorganizować girlla w ogrodzie?

Lato to wspaniała pora na imprezy plenerowe, pod gołym niebem, w ogrodzie blisko domu. Najczęstsza forma to oczywiście grill ze znajomymi i przyjaciółmi.  Co potrzebujemy, żeby zorganizować takie przyjęcie?

Reklama

grillJest kilka podstawowych punktów :

  • grill, to wiadomo, główna atrakcja całego spotkania. Do ogrodu możemy wstawić zarówno grill przenośny, ale także stacjonarny. Ostatnim hitem są murowane grille ogrodowe.
  • namiot ogrodowy, na wypadek, gdy pogoda się zepsuje. Wiosenne/letnie burze to dość często występująca sytuacja w naszym klimacie. Na wszelki wypadek warto rozstawić taki namiot.
  • jedzenie, to też dość oczywisty punkt. Warto przygotować je wcześniej, gdyż mięsa wymagają tego, aby poleżeć w przyprawach, marynatach.
  • naczynia jednorazowe, które są bardzo pomocne w takich imprezach. Częściej spotykane podczas grilla na działkach, ale także w tych domowych bardzo ułatwiają życie gospodarza. Nie tłuką się, nie wymagają mycia, czyszczenia.
  • coś na komary, szczególnie letnią porą są bardzo dokuczliwe. Na komary świetnie działają wszelkiego rodzaje odstraszacze jak pachnidełka czy specjalne spraye. W przypadku, gdy mamy dostęp do prądu warto użyc elektrycznych odstraszaczy.

A najważniejszą rzeczą jest oczywiście odpowiedni skład osobowy. Do najważniejszy element. Bez tego grill może okazać się po prostu nudną imprezą jakich wiele. A przede wszystkich chodzi o to, aby bylo wesoło, śmiesznie. Odpowiednie towarzystwo, smaczne jedzenie oraz odrobina alkoholu zapewnią nam fajne wspomnienia.

Stopka autorska: naczynia jednorazowe – http://www.marte.com.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz