Jak powstają hale stalowe?

Na wolnych obszarach, z reguły w pobliżu dużych miast lub przy często uczęszczanych drogach budowane są kolejne hale. Owe hale powstają w imponującym tempie i w ledwie kilka miesięcy. W mgnieniu oka budowane są ogromne powierzchnie magazynowe, na terenie których w późniejszym czasie prowadzona jest działalność gospodarcza. Jak przebiega proces budowy takiej hali?

Reklama

hala stalowaProces rozpoczyna się oczywiście od przygotowania projektu hali, która ma być wybudowana. Z punktu widzenia firmy, kluczowe jest dopasowanie takiej hali pod indywidualne wymagania. Na danej powierzchni prowadzona będzie konkretna działalność gospodarcza, a co za tym idzie, konieczne jest dopasowanie kształtu hali, jak również zainstalowanych elementów do tej działalności. Hale stalowe mogą być dopasowane przez wykonawcę inwestycji idealnie pod potrzeby danego biznesu.

Przedsiębiorcy, którzy wykonują budownictwo przemysłowe, przygotowali dedykowane rozwiązania stworzone idealnie pod dany rodzaj działalności. W praktyce oznacza to zatem, że firma produkcyjna uzyska halę wybudowaną na zupełnie innych zasadach, niż firma usługowa. O ile hala od zewnątrz będzie wyglądała bardzo podobnie, o tyle zupełnie inaczej będzie to wszystko już wyglądało od wewnątrz. Sam rozstaw słupów musi być dopasowany choćby pod pojazdy, które będą poruszały się po tej powierzchni.

W zależności od wielkości powierzchni i złożoności inwestycji, hale magazynowe mogą powstać już w czasie 30 dni. Tak szybką realizację umożliwia technologia, którą obecnie dysponują firmy budujące hale.

Stopka autorska: Hale stalowe – http://www.ocmer.com.pl/?p=technology&tch=14

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz