Honda Accord – dane techniczne

Spośród całego mnóstwa informacji przekazywanych nam przez dilerów samochodowych jedynie część potrafimy zrozumieć. Przyjrzyjmy się więc bliżej modelowi Honda Accord by jak najlepiej poznać możliwości tego auta i jego zalety w porównaniu z konkurencją.

Podstawowe dane

Ten samochód o długości 4725 mm jest w stanie komfortowo pomieścić 5 osób. Dostępne silniki zarówno benzynowe jak i wysokoprężne dostępne są w wersjach od 2 do 2.4 litrowych a dzięki technologii zastosowanej do ich produkcji dają niesamowite wyniki przy minimalnym spalaniu. Jeśli już o nim mowa to dla benzynowej jednostki o pojemności 2 litrów spalanie w cyklu mieszanym wynosi jedynie 6,9 litra na sto kilometrów! Osiągalna prędkość maksymalna to 215 kilometrów na godzinę.

Komfort jazdy

Wysoki komfort jazdy gwarantuje zawieszenie – przednia oś to podwójne wahacze poprzeczne. a tylna oś to zawieszenie wielodrążkowe. Honda Accord ma również bardzo dobry system hamulcowy – z tyłu są to tarcze a z przodu tarcze wentylowane. Napęd na przednią oś i elektrycznie wspomagany układ kierowniczy sprawiają, że jazda tym autem to prawdziwa przyjemność.

Wyposażenie dodatkowe

Spośród wyposażenia dodatkowego warto wymienić chociażby klimatyzację dwustrefową czy możliwość wyboru automatycznej skrzyni biegów do której manetki zainstalowane są przy kierownicy. Biorąc pod uwagę konkurencyjne modele z tego samego segmentu Honda Accord zdecydowanie się wyróżnia. Na plus. Za korzystną cenę otrzymujemy niesamowite auto z którego z pewnością będziemy zadowoleni.

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.0/10 (liczba ocen: 5)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz