Imprezy firmowe – gdzie i jak organizować?

W każdej rozwijającej się firmie okazji do świętowania nie brakuje – są w końcu wygrane przetargi, zdobyte nagrody i wyróżnienia, rocznice pracy i sukcesy prywatne pracowników (narodziny dziecka itp)… Duże okazje do świętowania to być może nie codzienność, ale na pewno w perspektywicznych firmach zdarzają się częstoimprezy firmowe, na których to świętuje się sukcesy firmy lub też po prostu integruje się zresztą pracowników.

Reklama

Drink kokosowyImprezy firmowe organizowane są w bardzo różnych miejscach i tutaj nie ma dosłownie żadnej reguły. Jedne firmy organizują wspólne wyjazdy firmowe (na przykład na kręgle, strzelnicę, bowling), inne spędzają imprezy firmowe w restauracjach, jeszcze inne firmy wybierają na miejsce organizacji gustowne dworki, takie jak chociażby Dworek Białoprądnicki w Krakowie.

Imprezy firmowe w Krakowie to świetna okazja do „scementowania” więzów wszystkich pracowników firmy, zwłaszcza jeżeli podczas takiej imprezy uda się stworzyć przyjazną i odstresowującą atmosferę. Obecność na tego typu wydarzeniach związanych z życiem firmy jest bardzo ważna, gdyż można dowiedzieć się czegoś ciekawego o swoich kolegach i koleżankach z pracy, jak i również o swoich szefach. W końcu wielu z nas zupełnie inaczej zachowuje się w pracy, a zupełnie inaczej w czasie wolnym, prywatnym.

Kraków posiada tak wiele różnego rodzaju atrakcyjnych lokalizacji (wspomnieć wystarczy Dworek Białoprądnicki, Zakrzówek, Kryspinów) a także wiele restauracji i innych sprzyjających organizacji imprez firmowych miejsc, że naprawdę wystarcza dobre chęci a każda firmowa impreza może być niezapomniana.

Stopka autorska: Imprezy firmowe w Krakowie – http://dworekbialopradnicki.pl/imprezy-firmowe

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz