Jak będąc młodym mieć tanie OC?

samochódOferowane przez ubezpieczycieli standardowe polisy OC bez żadnych zniżek mogą skutecznie odstraszyć człowieka przed zakupem pojazdu silnikowego. O ile stawki za motorower są w takiej formie do przyjęcia, o tyle wywindowane ceny za składkę na przeciętny miejski samochód mogą przyprawić o ból głowy niejedną osobę.

Ubezpieczenie OC wykupywane przez kogoś po raz pierwszy w życiu, kto nie posiada żadnych zniżek, może okazać się kilkukrotnie droższe, niż polisa w tej samej firmie dla doświadczonego, starszego kierowcy. Osoby, które pragną mieć tanie OC, stosują pewnego rodzaju sztuczkę, jaką jest dopisanie jako współwłaściciela pojazdu osoby, która posiada pełny pakiet zniżek. Dzięki temu, że zniżki przechodzą także na współwłaściciela, osoba taka posiada dzięki temu możliwie najtańsze OC.

Reklama

Tak taniej polisy ubezpieczeniowej z pewnością nie znajdzie im żaden kalkulator OC. Trzeba podkreślić, że przy śmiesznie niskich cenach za używane, dziesięcioletnie samochody klasy ekonomicznej pełne ubezpieczenie OC stanowi dość duży wydatek względem w porównaniu choćby do rejestracji pojazdu. Znaleźć tanie OC beż żadnych zniżek to dopiero sztuka. Może nam w tym pomóc niejeden kalkulator OC, który potrafi sortować wiele ofert pod względem najniższej ceny. Dzięki niemu i kilku prostym kliknięciom możemy znaleźć dla siebie zdecydowanie najtańsze OC dostępne w sieci. Jak widać, istnieje wiele sposobów na to, by obniżyć wysokie ceny polis ubezpieczeniowych. Wystarczy jedynie posiadać trochę sprytu, a czasem do pełni planu będą nam potrzebni nasi najbliżsi krewni.

Stopka autorska: Ubezpieczenie OC – http://oc-ac.com.pl/kategoria/artykuly/ubezpieczenie-oc.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 3.0/10 (liczba ocen: 2)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz