Jak dbać o atomizer w e-papierosie?

Osoby palące e-papierosy często narzekają, że atomizer zalewa, przecieka, śmierdzi itd. Jak o wszystko, także o atomizer należy dbać. W artykule tym postaram się pokrótce przedstawić sposoby na długotrwałe działanie atomizera. Oczywiście znajdą się osoby, które napiszą że atomizer kosztuje niewiele i można sobie pozwolić na zakup nowego. Ja jednak jestem osobą oszczędną i jeżeli coś można naprawić, poprawić to to robię.

Reklama

atomizer

1. Codziennie przed snem postawić atomizer w pozycji pionowej gwintem do góry. W środek atomizera włożyć chusteczkę higieniczną lub ręcznik papierowy. Delikatnie przedmuchać aby resztki e-liquidu wydostały się z grzałki.
Jest to najprostsza i zaraz najbardziej skuteczna metoda na przedłużanie życia atomizera.

2. Raz na 2-3 tygodnie atomizer mocno przepłukać pod ciepłą wodą w kranie. Po tej czynności wysuszyć.

3. Jeśli to nie pomoże i atomizer nadal słabo dymi albo śmierdzi, ja czasami wkładam atomizer do szklanki w wodą. Następnie zamykam w mikrofalówce na temperaturę prawie maksymalną – 2-4 minuty. Po tej czynności dokładnie wypłukać pod letnią wodą pod kranem.

4. Ostatnia metoda to atomizer zanurzamy w spirytusie na czas 3-5 godzin. Następnie dokładnie płuczemy. Jest to niezwykle efektywna metoda. Po płukaniu w spirytusie 2 z 3 moich atomizerów, które mają po 6 miesięcy dymią jak nowe.

Jak widać e-papierosy to nie tylko palenie. Musimy dbać o nasz sprzęt aby działał nam sprawniej i dłużej. Dzięki powyższym czynnościom możecie mieć pewność że e-papieros będzie wam służył dłużej i lepiej.

Stopka autorska: e-papierosy – http://www.swiatpapierosow.pl/viewforum.php?f=10

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 7.5/10 (liczba ocen: 13)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz