Jak dbać o paznokcie?

Kobiety bardzo dużą uwagę przywiązują do całego swojego wyglądu. Stąd tak wiele z nich stosuje przeróżne diety czy też często odwiedza fryzjera. Wiele z nich przywiązuje ogromną uwagę do paznokci. Jak zatem dbać o paznokcie?

Reklama

paznokcieNiektóre preferują delikatne poprawianie ich wyglądu przez wycinanie skórek i delikatne lakierowanie lakierem bezbarwnym, a z kolei inne zamawiają sobie tipsy żelowe lub akrylowe zastępując całkiem sztucznym produktem swoje naturalne paznokcie. Oczywiście wiele jest pośrednich stanów, jednak wszystko to powoduje ogromne zainteresowanie usługą pedicure oraz manicure. Przy czym druga z tych usług jest znacznie częściej wykonywana ponieważ więcej kobiet dba o swoje paznokcie w rękach niż te w palcach nóg.

Manicure stał się właściwie sztuką ponieważ można sobie zamówić obecnie u kosmetyczki nie tylko lakierowanie, pokrywanie specjalnymi odżywkami czy też zakładanie tipsów. Coraz więcej kobiet decyduje się na wykonywanie zdobień na paznokciach. Na czym polegają te zdobienia. Jest to malowanie specjalnych kolorowych wzorów z licznymi wypukłościami tworzącymi piękną kompozycję. Dodatkowo mogą być umieszczane w tych kompozycjach cyrkonie, które stanowią już swoistą biżuterię na paznokciach. Każda kosmetyczka może się wykazać swoim kunsztem na płytkach paznokci klientek.

Z kolei pedicure ogranicza się przeważnie do samej kosmetyki bez tak wymyślnych pomysłów jak jest to w przypadku paznokci rąk. Oczywiście nie brakuje również kobiet, które w paznokciach stóp mają umieszczone cyrkonie jednak jest to wąska grupa kobiet.

Stopka autorska: Manicure w Warszawie

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz