Jak dobrać kolor bielizny?

Bielizna wywodzi się z określenia, które uznawało, że tego typu elementy są zazwyczaj białe. Jednak całe szczęście dzisiejsza bielizna nie jest już skazana na monotonię bieli. Przeciwnie, jeśli tylko chcemy, możemy dobierać bieliznę niemal w dowolnej konfiguracji kolorystycznej i wzorniczej.

Reklama

bieliznaBielizna damska jest przecież świetną ozdobą. Dawno zapomniano o tym, że była ona jedynie praktycznym i ciepłym dodatkiem. Barchanowe majtki to już przeszłość. Teraz mamy wygodę połączoną z ożywczą kolorystyką i wzornictwem. Nie znaczy to, że wszyscy lubią to samo. Warto przytoczyć w tym miejscu choćby sławną Bidgitte Jonnes, która słynęła z wielkich, teoretycznie pozbawionych powabu, majtek. Ten właśnie dodatek tak ujął wprawnego casanowę. Czasem więc warto zaufać własnym wyborom i preferować nietypowy gust. Czasem.

Patrząc na klasyczne komplety czarnej bielizny, trafniejsze wydaje się określenie: czernizna. Czerwienizna i różowizna także potrafią dodać nam wdzięku. Grunt to dobór koloru odpowiedniego do naszej karnacji, stroju i okazji. Biała bielizna (masło maślane) będzie bardzo efektownie prezentować się na ciele muśniętym słońcem. Czerwona idealnie pasuje do czerwonego wina, serwowanego podczas kolacji z ukochanym. Jeśli chcemy dodać sobie młodzieńczego uroku, nie bójmy się wybierać bielizny, która oferuje nam motywy kwiatowe.

Nawet korygująca bielizna bezszwowa może być bardzo powabna. Możemy dostać modele, które nie tylko będę formować nasza sylwetkę, ale dodatkowo będą bardzo twarzowe. Koniec z modelami w mdłym, cielistym kolorze, czas na kolory! Bielizna damska jest najlepszą przyjaciółką zadbanej kobiety. Która z nas nie marzy o barwnej i dobrze dobranej przyjaciółce? Nasza towarzyszka powinna być do tego elastyczna, ciepła a to tego taka, z którą chętnie się pokażemy.

Nadchodząca wiosna powinna obudzić w nas chęć kolorystycznego eksperymentowania. Warto korzystać z udogodnień naszych czasów i przedefiniować słowo „biel”, ukryte w pojęciu bielizny.


Stopka autorska: Bielizna damska – http://missysecret.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz