Jak dobrze zareklamować firmę w internecie – pozycjonowanie

Tak jak internet używany jest dziś przez niemal wszystkich, tak samo niemal wszyscy internauci używają wyszukiwarki (w Polsce używamy tylko jednej). Zobacz jak zareklamować firmę w wyszukiwarce. Porozmawiajmy o pozycjonowaniu.

Reklama

Pozycjonowanie - sposób na zareklamowanie firmy w internecieJeśli szukasz informacji o reklamowaniu firmy, nie mogłeś trafić lepiej. Pokażę Ci teraz na czym polega pozycjonowanie i dlaczego powinieneś się nim zainteresować.

Pozycjonowanie to podnoszenie strony www w wynikach wyszukiwania danej frazy. Dla czy kładu: wpisz frazę jak dobrze zareklamować firmę do wyszukiwarki. Zobacz: internauci odwiedzają zwykle tylko kilka pierwszych stron www nie docierając do tych położonych niżej lub docierając bardzo rzadko. Jeśli więc chcesz aby internauci trafiali na Twoją stronę www po wpisaniu fraz które pasują do twojej firmy, musisz zainwestować w pozycjonowanie i podnieść pozycję swojej strony www.

Oczywiście nie twierdzę, że pozycjonowanie jest zawsze opłacalne – to musisz już sobie sam wyliczyć – natomiast uważam, że zawsze warto przynajmniej sprawdzić, czy w Twoim przypadku nie będzie tym, czego potrzebujesz.

Jak zareklamować firmę za pomocą pozycjonowania

Najpierw musisz wybrać tzw. frazy kluczowe, na które będziesz pozycjonował swoją stronę www. Frazy kluczowe to nic innego jak frazy (słowa i zwroty), które internauci wpisują do wyszukiwarki. Jeśli prowadzisz np. doradztwo dla przedsiębiorców, możesz być zainteresowany zaistnieniem w wynikach wyszukiwania takich fraz jak:

  • doradztwo biznesowe
  • jak założyć firmę
  • jak zareklamować firmę
  • jak robić marketing w firmie
  • specjalista od marketingu
  • i wiele, wiele innych

Podane poniżej przykłady to oczywiście tylko przykłady. Najlepiej sam sprawdź jakie frazy SA wpisywane do wyszukiwarki – wyszukaj sobie narzędzia Narzędzie propozycji słów kluczowych.

Podpowie Ci ono jakie frazy są wpisywane i jak często.

Gdy już znajdziesz interesujące Cię frazy, poszukaj pozycjonera. W najgorszym wypadku możesz samodzielnie podjąć się próby pozycjonowania swojej strony www, ale raczej nie polecam – musiałbyś się najpierw tego nauczyć, a dopiero szkoda czasu. Lepiej zlecić to osobie która wie jak zareklamować firmę w wyszukiwarce.

Mam nadzieję, że ten artykuł przybliżył Ci nieco temat pozycjonowania w wyszukiwarce internetowej i wiesz już jak zareklamować firmę. Życzę sukcesów i wielu transakcji w Internecie!

Stopka autorska: jak zareklamować firmę – http://emarketing.krawczykowski.net.pl/347/jak-reklamowac-firme-w-internecie/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz