Jak napisać dobry artykuł?

Nowoczesne strony, których najważniejszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości materiałów prasowych to na naszym rynku jeszcze żadkość. W polskiej branży internetowej w wyniku działań SEO powstały mało wartościowe, liczone w tysiącach strony typu pressel page. Te, których misją jest dostarczanie odpowiedniej i nie powielanej treści jest dosłownie kilka. Jednym z nich jest właśnie serwis sbart.pl, gdzie mamy setki bogatych merytorycznie artykułów do przedruku.

Reklama

pisanie artykułów

W jaki sposób możemy korzystać z materiałów zawartych na stronie sbart.pl? Misją strony jest jak już wyżej wspomniałem dostarczanie odpowiedniej treści internautom. Jeżeli chcemy skorzystac z zamieszczonych tam artykułów prasowych, należy przede wszystkim fragment użytego tekstu zacytować. Nie zapomnijmy też o umieszczeniu odpowiedniego odnośnika prowadzącego do oryginalnego materiału. Świetną sprawą, z której często korzystam jest też fakt, że artykuły do przedruku możemy śmiało drukować i wykorzystywać jako pomoce naukowe. Dla mnie, jako studenta to rewelacyjna możliwość, gdyż nie muszę się prosić o pozwolenie użycia tekstów. Misją sbart.pl i innych wysoko jakościowych stron, jest właśnie swobodna wymiana informacji i wiedzy.

Aby opublikować artykuł w serwisie, należy w pierwszej kolejności zastanowić się, kto bedzie odbiorca naszej publikacji. Następnie stworzyć, unikalny i bogato merytoryczny materiał prasowy. Nie zapomnijmy też o odpowiedniej kontrukcji artykułu, który powinien odpowiadać na pytania: kto?, co? dlaczego?. Dzięki temu tekst będzie przyjazny i czytelny dla użytkownika. Następnie zakładmy konto i wstawiamy materiał. W dobrym tonie jest umieścić obrazek, który jest właściwą ilustracją dla treści. Potem tylko poczekać na akceptację administratora.

Stopka autorska: artykuły do przedruku – http://zgredtodziad.eu/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz