Jak sprowadzić zwłoki z zagranicy?

Wraz z wyjazdem zza granicę osób bliskich musimy się liczyć z tym, że możemy potrzebować pomocy międzynarodowego transportu zwłok, dzięki któremu będziemy mogli sprowadzić ciało bliskiej nam osoby do miejsca, w których zostanie godnie pochowane.

Reklama

Niestety wiele osób wyjeżdża za pracą i miesiącami przesiaduje z dala od domu. W momencie tragedii rodzinnej, jaką jest śmierć bliskiej osoby z przyczyn naturalnych, czy też poprzez wypadek losowy, chcemy sprowadzić jak najszybciej ciało zmarłego do Polski, lub w przypadku obcokrajowców do innego kraju.

Firmy polskie świadczą swoje usługi zazwyczaj w obrębie całej Unii Europejskiej. Zdarza się również i tak, że transportują zwłoki z naszego kraju do Rosji, Białorusi, czy Ukrainy, lub z tych krajów do Polski. Międzynarodowy transport zwłok to nowa usługa, która zyskuje uznanie wielu osób, które pragną sprowadzić ciało swoich bliskich. Wraz z dowozem trumny, mogą zamówić pogrzeb, na którym zbiorą się wszystkie osoby chcące w nim uczestniczyć. Tragedia utraty najbliższych jest bardzo duża. Niemoc związana ze sprowadzeniem ciała, równie duża. Dlatego, jeśli mamy problem z przetransportowaniem ciała do Polski lub innego kraju, to warto jest skorzystać z ofert firm zajmujących się transportem zwłok, czy urn z prochami zmarłych.

Doświadczenie w transporcie osób zmarłych, i możliwość dokonania wszelkich formalności związanych z transportem bliskich nam osób przez firmy zajmujące się od wielu lat sprowadzaniem ciał na prośbę bliskich, to podstawa. Kierując się owymi kryteriami, z pewnością będziemy mogli zaufać osobom, które na zlecenie sprowadza ciało w dowolne miejsce. Nie będziemy musieli się niczym martwic, oprócz tego, że po przybyciu transportu będzie trzeba wyprawić pogrzeb godny danej osoby.

Bardzo często transport zmarłych odbywa się za pośrednictwem zakładów pogrzebowych, które wykonują swoją prace do końca, w tym zajmują się balsamowaniem ciała, kosmetyką czy kremacja. W zależności od upodobania przyjaciół czy rodziny zmarłej osoby.

Stopka autorska: Międzynarodowy transport zwłok – http://www.styx.pl/przewozy.html

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz