Gdzie można sprzedać włosy naturalne?

Przedłużanie włosów jest coraz bardziej popularne. Zwłaszcza za granicą jest to bardzo rozpowszechnione. W Polsce mniej, ponieważ Polki mają piękne włosy naturalnie, więc nie muszą koniecznie korzystać z tego typu zabiegów. Chociaż oczywiście także w Polsce jest to praktykowane, tyle że rzadziej.

Reklama

przedłużanie włosów

Za granicą szczególną renomą cieszą się blond włosy. W Polsce blondynek jest więcej, niż w innych krajach, zwłaszcza mowa tutaj o krajach w południowej Europie – Portugalia, Hiszpania, Włochy czy Grecja. Tam niemal panuje kult blond włosów, kobiety są w stanie zapłacić naprawdę dużo, tylko po to, aby móc pochwalić się wspaniałymi blond włosami.

Jeśli posiadasz długie, piękne włosy naturalne i w najbliższym czasie chcesz je ściąć, możesz jak najbardziej je sprzedać. Nie jest to może zbyt duży zarobek, trudne zrobić z niego biznes, w końcu włosy nie odrastają zbyt szybko, ale jednak można dostać kilkaset złotych za przekazanie swoich włosów różnego rodzaju firmom pośredniczącym, sprzedawcom włosów czy nawet zakładom fryzjerskim i kosmetycznym. Wiele kobiet właśnie nie zdaje sobie sprawę, że na tym można doskonale zarobić, przez co tracą okazję do łatwego zarobku.

W Rosji przedłużanie włosów jest dosyć rozpowszechnione, tam w końcu jest bardzo dużo blondynek, które posiadają charakterystyczne kucyki, które z pewnością podobają się kobietom, a także mężczyznom, nie trzeba przecież ukrywać, że kobieta chce mieć piękne włosy w dużej mierze właśnie dla nich. Włosy można nawet sprzedać za pośrednictwem internetu. W sieci można znaleźć kilku pośrednikom, którym można wysłać włosy, a oni nam dadzą pieniądze, a w najgorszym razie odeślą, ponieważ nasze włosy będą zniszczone. Oczywiście trzeba poczytać informacje na temat danej firmy, ponieważ oszustów nie brakuje.

Stopka autorska:

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 8.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz